ANA KONU

Benim farkettiğim belki hepinizin bildiği, ya da hepsi böyledir bilemiyorum. 

Aracımda bi xenon farlar var ve statik dönüş farları benim bildiğim sisler yanıyordu. ancak benim bixenon'lular da bu şekilde bilemiyorum ancak sisler yerine xenon farla, gündüz farları arasında bir far olduğunu ve bu farların statik dönüş farı olduğunu farkettim. hep sis yanıyor diye bildiğim farlar oysa yukarıda ayrı bir bölümden aydınlatıyormuş. Bu tüm farlarda mı bu şekilde?

@skysoblue85 degerli  hocam böyle güzel bir aracın kötü emeller için kullanılması hiç hoş olmamış  :000054-medium:

5be2fede12112afe0278a044042c4783.png
arkadaşlar yine bir kampanya var yüzde 12.5 neredeyse 400 tlye 50 tl bonus kartı olanlar kaçırmasın derim aslında puankartlarda 100 tlye 50 kuruş, hediye verildiği bir dönemde bu gibi indirimlerin , güncel yakıt indirimleri topiği fena olmaz gibi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Seat grubuna zam gelmiş sanırım vw yede bu aralar gelir bizim 2.arac gumrukte zamdan etkilenmemek icin parasını yatıracagız artık.

O ilanda beni rahatsız eden bir kaç şey var...

Bu kullanıcı ilanı değil gibi..

Renkli punto ve arka plan genellikle bu işi meslek edinen al-satçıların veya galericilerin tarzıdır.

Beni hasta ediyor şu avuç içi kadar boya sözü...

Araç 2012 model ama 2013 model yazılmış ...

Araç 4.5 yaşında kısaca artık metal yorgunluğuna bağlı sağından solundan ses gelmeler orasını yaptır burası arıza yapar dönemi yakın....

GayrıGayrı resmi garanti 5. Yıla girdikten her şey beklenir.

2012 model bir araç bu km.de  olmaz... olamaz.. ailenin 2. Arabası desek hani keyif arabası da değil...

Az km yapmada üzerime tanımam... Ben dahi 20 ayda 9.350 km yaptım. Bana km.siyle oynanmış olabilir gibi geldi. 

Fiyat konusunda yorum yapamam. Çünkü piyasayı bilmiyorum Passat veya Passat Variant ta. Ama bana fazla düşük gibi geldi..

bu motor ama passat ı test ettim bana motoru zayıf geldi. Muhtemelen bu kasanın da ağırlığını eklersek hepten zayıf kalacaktır.  Böyle bir araç alınıyorsa bagaj da doldurulmalıdır bu durumda hiç yerinden kalkmaz. Uzun lafın kısası ben tutmadım.

Variant alacaklara da motor seçenekleri ortaya çıkmadan öneride bulunamıyorsam da 1.2 TSI kesinlikle önermeyecegim.

Hem bakarsınız yeni 1.5 motorlarla birlikte gelir... o ooooh değmeyin keyfine o zaman

Bugün arabamı yıkarken mavi bir golf yanaştı bana bir kart uzattı üzerinde bir başka golf sitesinin kartı vardı çok hoşuma gitti :) hatta bir ara yolu şaşırıp sticer istemiştim oradan son anda dümeni çevirdim çevirirken ufak bir kaza ile@mse hocama çarpmışım kusura bakma hocam güya çıkmasın diye alta saklamıştım

Saçlar sağlam hocam sadece beyazların darbe girişimi var :)

@silvershadow Murat hocam bagaj ihtiyacı olupta Golf sevdasını erteleyenler için harika bir haber., resimleri incelerken bişey dikkatimi çekti Golf Variant'ın kapı üstü cam çıtalarının bizdekilerden farklı olarak krom olduğunu farkettim ve hatcback 'lerde cam çıtalarının krom olmaması araca yan profilden bakınca birşeylerin tamamlanmamış gibi hissini veriyordu bana hep., ve variant geldiğinde bu çıtaları servisten edinip takabileceğimizi düşünüyorum., ön kapıda sıkıntı olmaz., fakat arka kapının kelebek camı boyutu şekli ve kapının uzunluğu umarım farklı değildir., sıkıntı olmazsa eskiyi çıkart yenisini tak kadar kolay olur bu iş., VW 'nin variant'ta arka kapılarda farklı bir kalıp kullanıpta maliyeti artıracağını da pek zannetmiyorum :) Aksesuar konusunda çin den alınanlara sıcak bakmadığımdan umarım variant'taki krom çıtalar bizimkilere uyar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt