ANA KONU

snoppy dedi:
vdf kredi kullanımında herhangi bir dosya masraf tutarı mevcutmu?
Ben vdf'den kredi kullandım, 685 TL masraf aldılar içime oturmadı değil  >: ( Ama geri alma planları yapıyorum.
Kredi tutarı üzerinden binde 5 masraf+ bsmv varmış. Ama şu 3. Şahıslara verilmek üzere alınan 375 TL gerçekten can sıkıcı bir durum.

silvershadow dedi:
Euro 6 Motorlar piyasaya sürüldüğünde hazırladığım tabloyu paylaşayım.

WnQ4G2.jpg
Hocam Euro 6 , 1.4 122 bg lik versiyonun da performans verilerinde çok fazla değişiklik olmamış, ama 1.2 'de oldukça verimli görünüyor fakat yakıt olarak 0.3 lt daha fazla yakıyor bu daha garip bir durum.

bizim araçlardaki usb çıkışları 2.0 mıdır 3.0 mıdır ?

Arkadaşlar VW sitesinde şimdi gördüm aksesuarların bazılarında biraz fiyat düşürmüşler. Kauçuk paspas, bagaj havuzu, pedal seti falan fiyatı düşenler arasında. Ama biraz yani çok değil :D

Aracı aldığımda kauçuk paspas verdiler hangi modelim paspası olduğu belli değil çünkü ön sağ yolcu tarafı oturmuyor bile aynı şekilde bagaj havuzu verildi plastik gibi malzeme kalitesini beğenmedim sonra bu ürünlerin  sadece eşantiyon olarak yapıldığı asıl paspasın ve bagaj havuzunun malzeme kalitesinin böyle olamayacağını düşündüm aksesuarlara bakıyım krom egzoz ucu ve bagaj çıtası düşünüyorum ikiside internette 50 şer tl civarı en azından krom egzoz ucunu servisten alabilirim.

Sonunda aracımı teslim alabildim. Çok güzel bir duygu. İlk binek aracım oldu farklı ama müthiş heyecanlı sürmesi :)

Hakan dedi:
Sonunda aracımı teslim alabildim. Çok güzel bir duygu. İlk binek aracım oldu farklı ama müthiş heyecanlı sürmesi :)
Hayırlı olsun hocam. Darısı tüm bekleyenlerin başına.

yusuf dedi:
Hayırlı olsun hocam. Darısı tüm bekleyenlerin başına.
hayırlı olsun hocam.  hissiyatı anlayabiliyoruz. golf le başlamak herkese nasip olmuyor. çok şükür.
Teşekkür ederim arkadaşlar. Golf ile başlamak gerçekten çok güzel bir duygu at arabasından ferrariye gibi bir şey oldu :)

Umarım herkes en kısa zamanda beklediği aracına sahip olur ve kazasız belasız Golfünün sürüş keyfini çıkartır.

Bende babamın emektar hyundai L100 panelvanı vardı. Onu ortak kullanıyorduk şimdi bu uzay gemisi gibi oldu onun yanında.

Babam daha sürmeye cesaret edemedi :)

SD Kart ile müzikleri tek liste yapabilir miyiz ?

Kartta müzikleri dosyalı şekilde attım.  Oynatıcı da klasör klasör oynatmaya izin veriyor sanırım.

Hepsini tek listeye alamadım bir türlü.

Alternatif çözüm tüm müzikleri klasörsüz eklemek olabilir ama belkide ben listeleme ayarını yapamamışımdır.

Hakan dedi:
SD Kart ile müzikleri tek liste yapabilir miyiz ?

Kartta müzikleri dosyalı şekilde attım.  Oynatıcı da klasör klasör oynatmaya izin veriyor sanırım.

Hepsini tek listeye alamadım bir türlü.

Alternatif çözüm tüm müzikleri klasörsüz eklemek olabilir ama belkide ben listeleme ayarını yapamamışımdır.
Bildiğim kadarıyla tek liste yok. Ben 2 ayrı yer yaptım. Birinde tüm şarkılar var. Birinde klasor klasor var :)

Geri
Üst Alt