ANA KONU

@slck hocam silecek kolunu bir tık yukarı alın. Yanlışlıkla off konumuna inmiş olabilr. Kumandadan kilitlemeye basınca yanmaz ışıklar eğer soru bu ise. Araçtan çıkarken selektör yapacaksınız ya da vag com ile otomatik ayarı vereceksiniz ve kapı açılınca gece otomatik yanacak ;)

Merhaba konusu bura olmayabilir ama arabayi kitledigimde acik kalan cam anahtara basili tuttugumda kapaniyor ama panoromik cam tavan kapanmiyor. Kapanmasi icin ne yapabilir ?Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam eğer kodlama yapılmadı ise kapanmıyor. Ama vag ile kodlama yaptirdiysaniz ve kapanmiyorsa@enpisagor Can Hocamın dediği gibi resetleme olayı geçerli olabilir. Ama fabrikasyon olarak anahtara uzun basınca camlar kapanıyor ama cam tavan kapanmıyor diye biliyorum. Çünkü Muhammed Hocam bunun kodlamasini yapmıştı benim araca.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben anahtara basili tutunca kapanmasindan kasdediyorum acaba araba ayarlarindan olabilir mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

@mandufla cam tavan normalde kapanır açılmaz sadece. Kodlama ile açılır hale geliyor [emoji6]
Doğrudur Yusuf Hocam. Yanlış biliyor olabilirim. Bir şeyler oluyordu kodlama ile ama karistirmisim demek :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazen normal camlarda bu sorun olabiliyor, tek dokunuşla açılması da bozulabiliyordu, ama tam açıp 5 sn ve tam kapatıp 5 sn boyunca tutunca tekrar resetleniyordu, yanlış hatırlamıyorsam, bunu can tavan içinde denemelisiniz.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
@The_avengers 

Can Hocam, değerli Hocamız tam olarak bu konudan bahsetmiş. Olayı yanlış anlamışsınız herhalde. :)

Arkadaşlar bende 1.4 122bg 2015 model golf var. Bunda think blue var mı ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

İstanbul Pendik Kartal tarafında vag kablosu olan varmı

Olması lazım Hocam. Car tuşuna basıp ekranın sol alt kısmında ki seçenekler menüsünü açabilir misiniz.

bu think blue olayı nedir arkadaslar? her aracta yani bilgilendirme sisteminde var mı? yoksa vagcom yada menuden aktive ediliyor mu?

Arkadaşlar merhaba.salı günü işyerinden arkadaşımla istanbula otobüsle gelip kavacık acarlar otoya gideceğiz.arkadaşım polo 1.2tsı dsg kırmızı araç aldı.esenler otogardan acarlara nasıl gidebiliriz en kısa yoldan.istanbula hakim arkadaşlardan kısa bir gidiş tarifi rica ediyorum.arabayla biliyorumda otobüsle zor.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@slck degerli hocam esenlere kadar gelmenize gerek yok kavacıkta otobüsten inip taksıylede ulasım sağlanabilir ben o tarafa çok uzagım ama bildiğim bu yakın olan dostlarımızda size daha net yardımcı olacaktır

Arkadaşlar merhaba.salı günü işyerinden arkadaşımla istanbula otobüsle gelip kavacık acarlar otoya gideceğiz.arkadaşım polo 1.2tsı dsg kırmızı araç aldı.esenler otogardan acarlara nasıl gidebiliriz en kısa yoldan.istanbula hakim arkadaşlardan kısa bir gidiş tarifi rica ediyorum.arabayla biliyorumda otobüsle zor.2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Hocam o taraflar hakkında pek bir bilgim yok ama mobil cihazımdan Trafi uygulamasından ulaştığım verileri paylaşıyorum. Siz de ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Umarım biraz da olsa yardımcı olur.
ffbcd54fd17c0f04262686c3006086ea.jpg

Arkadaşlar merhaba.salı günü işyerinden arkadaşımla istanbula otobüsle gelip kavacık acarlar otoya gideceğiz.arkadaşım polo 1.2tsı dsg kırmızı araç aldı.esenler otogardan acarlara nasıl gidebiliriz en kısa yoldan.istanbula hakim arkadaşlardan kısa bir gidiş tarifi rica ediyorum.arabayla biliyorumda otobüsle zor.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.
Merhaba otobüs şirketinin servis hizmeti yoksa şu şekilde ulaşabilirsiniz ,esenler otogardan metro ile Yenikapı ya gelirsiniz ordan Hacıosman metroya aktarma yapıp Levent de inersiniz,Levent den Kavacık otobüsüne binersiniz ,Kavacık a varıp ordan minibüs veya taksiyle Acar'lar otomotive geçersiniz,taksi daha kolay olur minibüs seyrek çünkü...veya esenlerden otobüsle Eminönü'ne geçip ordan vapurla Üsküdar gelip oradan da Kavacık otobüslerine binebilirsiniz ...daha alternatif var ama ben olsam böyle yapardım...ve efsane 500 t var Topkapı dan kalkıyor o Kavacık köprü altı bırakır ama.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt