ANA KONU

Değerli hocalarım 1500 km için servise bakıma gitmeye gerek varmı alırken gelin bi kontrol edelim demislerdide 
yav bana demişler miydi 1500 km'de getirin diye hatırlamıyorum.

7000 bin km oldu benim araç acaba götürmeli miyim ?  23'ünde servis randevum var. güneşliği göstericem o esnada söylesem bakarlar mı ?

yav bana demişler miydi 1500 km'de getirin diye hatırlamıyorum.7000 bin km oldu benim araç acaba götürmeli miyim ?  23'ünde servis randevum var. güneşliği göstericem o esnada söylesem bakarlar mı ?
Bizde yok oyle birsey ben sormustum. Hani yag eksiltme varmi diye bakarlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bu yag eksiltme.var.mi kontrolunu ozellikle.belirtirsem yaparlar.degil mi? kendiliginden.bakmazlar.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

@ahdngr hocam bi gidin bence bi dostumun leonu 500 km olmadan yağ boşaltmıştı olay oldu gidin en anından bir kontrol edilmiş olur

@EMRAH ATTS tamamdır hocam yolum düştüğünde bi uğrayayım yağ dan başka kontrol edilecek bisey yoktur herhalde dimi herhangi bi şikayetim yok şimdilik Allah'a şükür ?

yav bana demişler miydi 1500 km'de getirin diye hatırlamıyorum.

7000 bin km oldu benim araç acaba götürmeli miyim ?  23'ünde servis randevum var. güneşliği göstericem o esnada söylesem bakarlar mı ?
Hocam ST 1500 de getirin kontrol edicez demişti birde 15000 bakımında gelin demişti 

@ahdngryağı suyu birde arıza sorarlar hocam en azından birşey olursa geldim deme hakkınız olur

Arkadaşlar aynaların farklı kapanması farklı ayarlarda oldukları için olabilir diye düşünüyorum biri daha dışarda ise daha geç kapanması normal bence :)

Arkadaşlar aynaların farklı kapanması farklı ayarlarda oldukları için olabilir diye düşünüyorum biri daha dışarda ise daha geç kapanması normal bence :)
Hocam aynaların ayarı iç kısmında yani ayna camında dışı iki aynanın da aynı ayarda bunu göz ardı etmişsiniz 

Yeni gelecek araçlarda artık iç dikiz aynası passat gibi kibar tip, kapama tuşu olmayandan gelecekmiş. :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor hocam serviste süs anten satılıyor dimi gecen sanki öyle bi paylaşım yapmıştınız 

@enpisagor hocam serviste süs anten satılıyor dimi gecen sanki öyle bi paylaşım yapmıştınız 
Evet hocam@golfsaver Bedir hocam almıştı aracına montajını yaptırmış olduk. Ama tam süs değil altında bir parça Demir var onu kesip yapıştırma yaptı servis, sonuç olarak değişik hava katan bir aksesuar.

@enpisagor benimde hoşuma gidiyorda orjinal bisey olsun istiyorumda orjinaline yakın bulamadım gecen de forumda görünce sorayım dedim ozaman Bedir hocamızın aldığı su 260 lira gibi bi fiyatı olan vardı orjinal fin anten ondanmi  ?

@enpisagor benimde hoşuma gidiyorda orjinal bisey olsun istiyorumda orjinaline yakın bulamadım gecen de forumda görünce sorayım dedim ozaman Bedir hocamızın aldığı su 260 lira gibi bi fiyatı olan vardı orjinal fin anten ondanmi  ?
Iki tip anten var orijinal olarak ikisi de dış görünüş olarak aynı Bedir hocamın aldığı 60 lira, zaten kablo çekimi olmayacağı için 260 olanı almaya gerek yok.

Geri
Üst Alt