ANA KONU

@Onur Olmayan bişey için neden koysunlar..!! Demek bal gibi var ki elin yabancısı koymuş.. Bizim ülkeye getirmiyorlardır.. Yoksa olmamyan şeyi fabrika niye koysun:)
Bende öyle düşündüm. Sct de konu açıp ordada sordum sizde çıktı mı diye. Kimisi çıktı diyor kimisi bizde yok onu aldığınız yere iade edin diyor

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

...DSG ve Sürüş Profili Seçme özelliği birlikte alındığında Eco modda serbest sürüş özelliği diye bir özellik bulunuyor. Ayağınızı gazdan çeker çekmez araba mevcut hızı ile daha çok yol almak için vitesi boşa alıyor. Eğer viteste ilerleyeyim tüketim sıfır olsun diyorsanız fren pedalına çok hafif dokunarak serbest sürüş modundan çıkarabiliyorsunuz. Araç viteste olacağından daha kısa sürede yavaşlayacaktır. Başta söylemiş olduğum gibi bunları doğru yerde ve doğru zamanda kullandığınızda hele bir de trafiği az olan düz bir yerde yaşıyorsanız dizel arabayı niye üretmişler bu motor varken dizel çok gereksiz diyebilirsiniz :)
işte bu :000074-medium: dedim ben bunu bu haftasonu :000050-medium:

@Negatiwedegerli hocam ben kilitix diye biyer var sefaköy ve iki tellide şubeleri var ama yan sanayi ürün kullanıyorlar benim leona yaptırmıştım bir süre sonra sustası bozuldu 

arzu ederseniz bi görüşün 

@ahmet3976 sadece bagaj kapagi kilidi açıldıysa lütfen anahtarı bagajın içinde unutmayın kapandığında hemen kilitler.. bu konuda aci bi tecrübem var; 2 sene önce bi başkasinin arabasıyla tatildeyken bagajdan bir şey alırken içeri bırakmıştım anahtarı ve bilmediğimden kapattım malum içerde kaldı anahtar.  Araç kiralayip Bodrumdan izmire geldim yedek anahtarı aldım geri döndüm.. İyi akşamlar 
Bunun kodu var hocam . bence uygulayın forumda paylaşmıştım Tam size göre. Geçmiş olsun yaşadığınız olay içinde.

One Life Live it.!!!

Arkadaşlar merhaba.

Forum'a yeni üye oldum.Bir konu,hakkında bilgi almak istiyorum.U led highline aracımın ufak u led erini aktif hale getirebiliyormuyuz ?Yani çift u led yapılabiliyormu? 

Buna uygun Altyapı varmıdır araçta?

@brkshndegerli hocam aramıza hoşgeldiniz 

söylediğiniz sadece çift u ledli far takılarak yapılabiliyor

buda biraz büyük maaliyetlere kapı açıyor

@EMRAH ATTS@EMRAH ATTS Teşekkürler hocam hoşbuldum.

Aracımda çift u led altyapısı mevcut ama dıştaki yanıyor sadece U şeklinde ama iç taraftakide dıştaki gibi ledliymiş gibi alt yapı varmış gibi duruyor o,yüzden sordum.

@brkshnyok hocam bendede led var ama yapılmıyor

sadece yansıtıcı kısmı var ama ledle far camı dağıtılıp besleme yapılabilirmi bilgim yok ki oda risk bir far ampul ve beyin olmadan 1555 tl cıvarında

@theGenius

Değerli Hüseyin Hocam 

Bizim konfigratörde lansman fotoğrafı olan pozu da unutmadım bekliyorum. 

@EMRAH ATTS@EMRAH ATTS Teşekkürler hocam hoşbuldum.

Aracımda çift u led altyapısı mevcut ama dıştaki yanıyor sadece U şeklinde ama iç taraftakide dıştaki gibi ledliymiş gibi alt yapı varmış gibi duruyor o,yüzden sordum.
Değerli Hocam;

Maalesef iç kısımda bulunan ikinci u led de altyapı bulunmuyor. 

Farın içine müdahale hem doğru değil hem de tehlikeli.

Bir kaç gündür golftutkusu forumunu takip ediyorum. gerçekten çok faydalı paylaşımlar yapılıyor. forum yöneticilerini ayrıca tebrik ediyorum. bütün sorulara ayrıntılı cevap veriyorlar. diğer forumlarda olduğu gibi "bu konu daha önce çok yazıldı çizildi" veya "forumda aratırsanız bulursunuz" gibi cümleler görmedim henüz.

golf almak isteyenler aradıkları her şeyi bu forumda bulabilirler. golfün bagaj hacmi bile ayrıntılı bir şekilde incelenmiş. wv grubunda pek çok donanım paket şeklinde sipariş veildiği için kafası karışık olanlar için bu forum önemli bir kaynak.

emeği geçen herkesi tekrardan tebrik ediyorum...

@Bekir Ilkteşekkür ederiz değerli hocam çok sağolun

@fcsrn eren hocamız kazandırdı sizide bizlere

tüm dostlarımıza kesıntısız hızmet için buradayız yanıtsız hiçbir soru kalmıyor saygılarımızla

@Bekir Ilkteşekkür ederiz değerli hocam çok sağolun

@fcsrn eren hocamız kazandırdı sizide bizlere

tüm dostlarımıza kesıntısız hızmet için buradayız yanıtsız hiçbir soru kalmıyor saygılarımızla
bütün olay bu işe gönül vermekle alakalı yoksa burdan  çıkar sağlamakla veya birilerine üstünlük taslamaya çalışmakla olsaydı bu forum yürümezdi. forumların çoğunda bu var. senin motorun kötü benimki dizel seninkini döver tarzında muhabbetler dönüyor. sanırsın farklı markalar kapışıyor. oysaki golfte motor çeşitliliği daha fazla ama ben daha 1.2 tsi kötü 1.4 tsi al diyeni görmedim bu forumda.

Geri
Üst Alt