ANA KONU

@JesiHocam randevuyu internet üzerinden alırsanız belli bir miktar indirimi oluyor.

Bende aacincs bazen teypte wellcome VW yaziyor bazen direk radyo aciliyor. Neden?

By me

Bu yeni gelmeyebaşlayan rLine'ların iç mekan neden rLine değil acaba.

@fcsrn @mertesref Welcome to Volkswagen yazısı teyp açıkken konttağı kapatıp çıktıktan ve yeniden gelip kontağı açtığımızda ekran açılıyor sistem başlatılıken çıkıyor.. bende  durum bu şekilde

Degerli Onur Hocam

Kapı açıksa  sürücü çıkmış veya geliyor olarak algılıyor sistem.

Türk usulü park manevrası ve yanaştırma  bilmiyor Alman mühendisler.. 

Dolayısıyla kemer de olmayınca elektromekanik park freni araç yokuş aşağı kendi ağırlığının etkisiyle gitmek istiyor diye tutar. 

N ye alırsanız bu esnada aracı hiç bir şey tutmaz eğer frene basmıyorsanız ve eğime göre aracı hafif kaydırmak istediğinizde bunu deneyebilirsiniz.
''Türk usulü park manevrası ve yanaştırma  bilmiyor Alman mühendisler.. '' Bittim bu cümleye yau :) Murat Hocam Süpersiniz  Bu Alman mühendislerine bunları öğretmek gerek. :('

R-line iyimiş de çok para yauu... Aynısını biz oluştursak sanki daha uyguna gelir gibi  :)  

@fcsrn @mertesref Welcome to Volkswagen yazısı teyp açıkken konttağı kapatıp çıktıktan ve yeniden gelip kontağı açtığımızda ekran açılıyor sistem başlatılıken çıkıyor.. bende  durum bu şekilde
Ben her zaman bu dediğiniz gibi yapıyorum. Yani teybi kapatmadan iniyorum kontağı çıkarınca kapanıyor nasıl olsa diye. Sonra ki gelişimde kontağı çeviriyorum ama direk şarkı çalmaya başlıyor. Bir türlü çözemedim şu işi.

Bu yeni gelmeyebaşlayan rLine'ların iç mekan neden rLine değil acaba.
Değerli Hocam;

Buradan daha önce de duyurmuştum. Gözünüzden kaçmış olabilir. 

Sadece dış body kit R-line gelecek ancak  iç mekan R-line şimdilik gelmeyecek maalesef. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam;Buradan daha önce de duyurmuştum. Gözünüzden kaçmış olabilir. 

Sadece dış body kit R-line gelecek ancak  iç mekan R-line şimdilik gelmeyecek maalesef. 
Kaçırmışım hocam o zaman. Bu Doğuş'u anlamak mümkün değil. CC'de Passat'da iç dış geliyor ne güzel.

Arkadaşlar anahtar kabını (kumandasını) nasıl temin edebiliriz?

Geri
Üst Alt