ANA KONU

Resimde ki kilisenden çıkardım burası K.M.Paşa Yedikule arası yolu.., Yaklaşık 20-25 gün önce aynı aracı hasta ziyareti dönüşünden gelirken o yol üzerindeki bir tunning dükkanında park halindeyken görmüştüm:))
Burasi tam olarak dediginiz gibi cerrahpasa hastanesinden yedikule surlara giden yol hocam. Aracin sahibi ayni zamanda o tuning dukkani istanbul garage'in sahibi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@gokberks

Dünya küçük işte.., Ama R400 'e de bodykit yapılır mı insan açıkçası biraz düşünüyor.. Yani R400 Golf un son noktası eğer buna da kit, hava filteresi, kanat vs yapıyorsan.. Bu arabanın son sınırı zaten bu.. yok yetmiyorsa Carrera al ne uğraşıyorsun bununla.. Bu araç zaten sınırlı üretim yazık ediyor araca

@gokberksDünya küçük işte.., Ama R400 'e de bodykit yapılır mı insan açıkçası biraz düşünüyor.. Yani R400 Golf un son noktası eğer buna da kit, hava filteresi, kanat vs yapıyorsan.. Bu arabanın son sınırı zaten bu.. yok yetmiyorsa Carrera al ne uğraşıyorsun bununla.. Bu araç zaten sınırlı üretim yazık ediyor araca
Yok hocam bu araba gercek r400 degil. R400 body kit'i takilmis normal 1.2 tsi golf :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@forzaGilles @cradlemelih

509a76d199012daa8d5346c1a6c33810.jpg

cab1eb86144598a509f09330c709eb07.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın üyeler selamlar saygılar.  Geçen arkadaşın biri egzostan su çıkıyordu diye uyardı. Dünde arabayı garaja park ederken su çıktığını yeri az bi miktar ıslattığını gördüm. Bugünde araçla giderken hafif bir benzin kokusu hissettim. Daha öncede  buhar ve bir kaç damla  çıktığını görmüştüm önemsememiştim ama hafifte olsa benzin kokusu almam işkillendirdi beni. Herhangi bir sorun belirtisi mi yoksa olağan bir şey mi bu durum? Araç daha 4 aylık . Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Sayın üyeler selamlar saygılar.  Geçen arkadaşın biri egzostan su çıkıyordu diye uyardı. Dünde arabayı garaja park ederken su çıktığını yeri az bi miktar ıslattığını gördüm. Bugünde araçla giderken hafif bir benzin kokusu hissettim. Daha öncede  buhar ve bir kaç damla  çıktığını görmüştüm önemsememiştim ama hafifte olsa benzin kokusu almam işkillendirdi beni. Herhangi bir sorun belirtisi mi yoksa olağan bir şey mi bu durum? Araç daha 4 aylık . Değerli görüşlerinizi bekliyorum.
Normal hocam. Özellikle soğuk zamanlarda daha normal ;)

Merhaba arkadaşlar,  

Bir şey danışmak istiyordum, Arabayı yeni aldım iki hafta oldu, aldığımda proaktif yolcu koruma sistemi aktif olmuyordu bende dün servise götürdüm bu arada front asist'inde varlığını hissetmiyordum ikisinede baktırayım dedim aracı dün sabah teslim ettim bugün yolcu koruma sisteminin yazılım güncellemesi ile aktif olduğunu, front assiste herhangi bir sıkıntı olmadığını söylediler bu arada vag.com ile yapmış olduğumuz değişikliklerden haberdar olmuşlar neyse line assist ve sign assisti, kadran selamlamayı falan kapatmışlar. Front assist için aracı 20 km test etmişler. Ben aracı aldığımda motorun sesi biraz değişik gelmeye başladı sanki biraz açılmış gibi motor ve serileşmiş gibi biraz daha ve sonra yakıt tüketimi rabanın yaklaşık 2 lt fazlalaşmış. Sıfırladım her zaman ki gittiğim sahile gittim, 4 lt yakan araba 6 lt.lerin üzerinde seyrediyor bayağı bi moralimi bozdu. Merak ettiğim bunlar daha 820 km deki araçta hız denemesi yapıp motoru mu açmış olabilirler yoksa yazılım güncellemeden sonra  motorun kimyası mı değişti anlayamadım. Yarın telefon açıp soracağım inşallah ters bişe söylemem. Bu tür olay başına gelen oldumu yada neler olmuş olabilir fikri olan var mı ?

@ilhanHocam konuştuk ama buradan da yazayım. Bence biraz daha kullanın aracı. Eko moda alın orada deneyin biraz. Hafta sonu buraya gelirken uzun yol yapmış olursunuz bir de o şekilde bakın. Bence bir sorun yoktur. Canınızı boşa sıkmayın ;)

@magic  hoşbulduk teşekkürler, aslında uzun zamandır golf kullanıyorum daha önce golf 5 vardı şimdi 6 inşallah 7 ye de geçeriz. bu aralar vag com vcds denen şeye merak saldım bu konuda bilgim yok  yardım isteyeceğim, hız sabitleyici ve coming-leaving home gibi özellikler için, şimdiden teşekkürler

@magic  hoşbulduk teşekkürler, aslında uzun zamandır golf kullanıyorum daha önce golf 5 vardı şimdi 6 inşallah 7 ye de geçeriz. bu aralar vag com vcds denen şeye merak saldım bu konuda bilgim yok  yardım isteyeceğim, hız sabitleyici ve coming-leaving home gibi özellikler için, şimdiden teşekkürler
Serdar hocam, vag ile ilgili uzman arkadaşlarımız var, sizi yönlendireceklerdir,

@yusuf @Orhan Hoca @fcsrn

@Orhan Hoca  kablom yok  ne versiyon almam gerek bilmiyorum yazarsanız ona göre alırız , yapmak istediklerim hız sabitleyici ve coming leaving home aliexpress te bu tür şeyler satılıyor ona göre onlarıda ekleriz, teşekkürler ilginize

@fcsrn  kablom yok  ne versiyon almam gerek bilmiyorum yazarsanız ona göre alırız , yapmak istediklerim hız sabitleyici ve coming leaving home aliexpress te bu tür şeyler satılıyor ona göre onlarıda ekleriz, teşekkürler ilginize

@fcsrn  kablom yok  ne versiyon almam gerek bilmiyorum yazarsanız ona göre alırız , yapmak istediklerim hız sabitleyici ve coming leaving home aliexpress te bu tür şeyler satılıyor ona göre onlarıda ekleriz, teşekkürler ilginize
Hocam sizin araç confort muydu yoksa midline mi? Hız sabitleyici için vagcomdan fazlası lazım. Midline ise modul değişikliği + koblo çekme işi ve kodlama. Confort ise sadece kablo çekme + kodlama. Coming leaving kolay iş ;)

Geri
Üst Alt