ANA KONU

@ahdngr Değerli Hocam,

Far anahtarınız sıfır konumunda iken göstergedeki aydınlatmalar fabrikasyon değerleri doğrultusunda çok düşük bir seviyede ışık verirler, zira anahtar sıfır konumunda sizin aracınızla gün ışığında ve oldukça aydınlık bir ortamda olduğunuzu varsayar sistem, auto konumda ikense gün ışığı durumuna ve yine fabrikasyon değerlerine göre ışıkları yakarsa iç aydınlatma, dolayısıyla göstergeleriniz de daha belirgin olarak yanarlar. 

Global bir kaç kaynaktan edindiğim bilgiler doğrultusunda yine vag aracılığı ile bu değerler üzerinde değişiklik yapmak mümkün görünüyor, ancak kodlama skalası çok geniş olduğundan henüz deneyimleme imkanımız olmadı. 

@silvershadow@erkanz hocalarım sanki gündüz yanıyor gibiydi ama far sensörü falan yok araçta gündüz yine far anahtarı 0 konumunda idi biraz önce baktım yanmadı çok az ışık bile değil hiç yanmıyordu sadece ibreler kırmızı ışık veriyor hatta yolda giderkende farı kapattım söndü sadece ibreler kırmızı yandı 

@silvershadow@erkanz hocalarım sanki gündüz yanıyor gibiydi ama far sensörü falan yok araçta gündüz yine far anahtarı 0 konumunda idi biraz önce baktım yanmadı çok az ışık bile değil hiç yanmıyordu sadece ibreler kırmızı ışık veriyor hatta yolda giderkende farı kapattım söndü sadece ibreler kırmızı yandı 
Bende Comfortline vardı ışık görüş paketi yoktu.

Midline plus da da var bu özellik Hocam. .

Bende Comfortline vardı ışık görüş paketi yoktu.

Midline plus da da var bu özellik Hocam. .
Hocam vw e bidaha aşık oldum desem yeridir simdi indim bidaha deneyeyim dedim yine farlar yanmadan yamiyor bide park lambalari yandigindada yanmiyor gosterge isiklari acaba dedim saate goremi ayarliyor saati geri aldim 11 yaptim yine yanmadi heralde baska biyerden anliyor karanlik olduğunu :)

LG-D723 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam vw e bidaha aşık oldum desem yeridir simdi indim bidaha deneyeyim dedim yine farlar yanmadan yamiyor bide park lambalari yandigindada yanmiyor gosterge isiklari acaba dedim saate goremi ayarliyor saati geri aldim 11 yaptim yine yanmadi heralde baska biyerden anliyor karanlik olduğunu :)

Hocam kadranların arasında bir nokta var o onun sensörü :)

Hocam kadranların arasında bir nokta var o onun sensörü [emoji4]
Hocam suan garip bi gulumseme garip bi sevinc garip bi mutluluk oldu yazinizi gorur gormez el fenerini aldim indim arabaya baktimki sensor dediginiz gibi var ortada biyerde isigi tuttugum gibi yandigini gordum vee yuzumde gulumseme ? sonra dedimki alman yapiyor bee

Forum sitemizde bulunan Reklamlara tıklasak da ara sıra bu reklamlar çoğalsa da Forum giderlerine kaynak olsa mı acaba :)   :'( :(' :mad:

O zaman Hayırlı işler olsun :)   :mad:

Değerli Arkadaşlar;

Murat Bey'in söylediği 444 89 24 numaralı telefonu aradım ve kayıt oluşturdum. Arızayı söyledim. Beni Opat'a yönlendirdiler. Telefonda üçlü konferans yapıldı ve aracın servise gitmesine karar verildi. Ben de Murat Bey'in uyarısını dikkate alarak motor da herhangi bir problem olursa bana kullanıcı hatası olarak yansımasın dedim. Usta motor arıza ışığı yanmıyor, çok büyük ihtimalle kontak problemi dedi ve aracın getirin diye konuştu.

Araç serviste cihaza bağlandı ve "Kontak Termiği" arızası çıktı. Parça değişimi yapılması gerektiği söylendi. Ben de onay verdim. Parça değişimi yapılacak. Ellerinde bu parçanın yedeği olmadığı için de üç gün sonra sorunun çözüleceğini bana söylediler. Merak edenler için söyleyeyim parça 135 TL. İşçilik ve Kdv hariç. 

Bir de; aracı cihaza bağlayan usta, benim benzim pompamda sorun olduğunu ve sesli çalıştığını söyledi. Ben de aracı aldığımdan beri o sesi duğduğumu ve bu sesin normal bir ses olduğunu sandım dedim. Bize söyleseydiniz garantiden değiştirirdik dedi. ben de araç içerindeki seslerden dolayı aracı üç kez size getirip bıraktım o zaman bu sesi bana söyleyebilirdiniz dedim. Araç servis bakımlı bu arızayı iyi niyete sokabilirseniz sokun dedim. Bir görüşelim dediler. Benzin pompası görevini yapıyormuş ancak sesli çalışıyormuş, benzin pompasının sadece parça fiyatı 600 TL. imiş. 

Benzin pompasını iyi niyet garantisine sokmaya çalışacaklar ama söz vermediler. 
@Yen@l Hocam ;

konulu başlıkta ses ile ilgili şikayetimden bahsettim.videodaki 11 ve 12. saniyelerdeki ses yapan ve görüntüde olan yüksek basınç benzin pompası.

sizin aracınızda bahsedilen bu mu yoksa arka koltuk altındaki benzin pompasından mı bahsediliyor?

@bravo32hocam,

sanırım sizin araçta da bahsettiğiniz sorun bu.

5 dakika önce, cesur_ yazdı:

@Yen@l Hocam ;

Serviste, benim araç ile ilgili kayıt açılırken, aracı cihaza bağlayıp kontrol eden usta da servis danışmanın yanına gelip sesin, arka koltuğun altındaki ses pompasından geldiğini söyledi. Şikayetlerimi sisteme girdiler. Video daki gibi bir ses şimdiye kadar araçta duymadım.

İlginize teşekkür ederim.

Saygılar.

Serviste, benim araç ile ilgili kayıt açılırken, aracı cihaza bağlayıp kontrol eden usta da servis danışmanın yanına gelip sesin, arka koltuğun altındaki ses pompasından geldiğini söyledi. Şikayetlerimi sisteme girdiler. Video daki gibi bir ses şimdiye kadar araçta duymadım.

İlginize teşekkür ederim.

Saygılar.
Teşekkürler hocam saygılar.

Golf fiyat ve güncel stok bayii bilgisi için hangi sayfayı takip edebilirim ?

Geri
Üst Alt