ANA KONU

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Tüm sorularınıza yanıtlar buradan

WngjmE.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
silvershadow dedi:
Forumumuza Hoş geldiniz tüm sorularınızın yanıtları burada
hocam valla bugün aklımdan geçti buraya da ana konu yapsak mı diye. gerçi diğer kısımların yazılabilirliği düşer belki ama.

Hocam bir günaydın da benden  :D

Kolay takip açisindan daha kolay olacak bu sekilde herkese gunaydin.

Dün ilk defa şehirler arasi yol yaptim.120 yi geçince kışlıklastikle 120 yi geçtiniz gibi bir uyari çıktı ekranda uzerindekiler yazlık lastik.Birde. 120 civarlarinda bekledigimden çok rüzgar sesi aldim gibi benim hassasiyetimde olabilir normal mi değilmi nasil anlarim.Bu arada lastikler hankook versus.Murat hocam veya bir arkadaş cevap verebilir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
ABDUHAN dedi:
Dün ilk defa şehirler arasi yol yaptim.120 yi geçince şehirlerarası lastikle 120 yi geçtiniz gibi bir uyari çıktı ekranda uzerindekiler yazlık lastik.Birde. 120 civarlarinda bekledigimden çok rüzgar sesi aldim gibi benim hassasiyetimde olabilir normal mi değilmi nasil anlarim.Bu arada lastikler hankook versus.Murat hocam veya bir arkadaş cevap verebilir mi
Hocam bir de söyle bir durum var. Araçta motor sesi az olduğu için diğer sesler çok duyuluyor. Cami açınca ve kapatınca aradaki farkı hissedin.

Arkadaşlar comfortline sürüş+ışık opsiyonu olan arabalarda camları açık unutunca dışardan kapatabilme gibi bir özellik var mı?

philadelphos dedi:
Arkadaşlar comfortline sürüş+ışık opsiyonu olan arabalarda camları açık unutunca dışardan kapatabilme gibi bir özellik var mı?
Değerli Hocam;

Midline dahil bütün donanımlarda kapı kapatma tuşuna basın ve  flaşörler iki kez yanıp sönene kadar da basılı tutarsanız camların kapandığını göreceksiniz.

Sıcak havalarda tersine bütün camları açmak için de açma tuşuna basılı tutunuz.

Eğer Panoramik cam tavanınız olsaydı onu da camlarınızla birlikte açma ve kapatma şansınız olabilirdi. :)

silvershadow dedi:
Değerli Hocam;

Midline dahil bütün donanımlarda kapı kapatma tuşuna basın ve  flaşörler iki kez yanıp sönene kadar da basılı tutarsanız camların kapandığını göreceksiniz.

Sıcak havalarda tersine bütün camları açmak için de açma tuşuna basılı tutunuz.

Eğer Panoramik cam tavanınız olsaydı onu da camlarınızla birlikte açma ve kapatma şansınız olabilirdi. :)
Teşekkürler Murat hocam.  :) Ben de kullanım kılavuzunda falan arayıp bulamamıştım bir türlü.  :)

bugün ilk defa aracımı yıkadım.

geçen  bir hata edip -yıkanılabilir yazmasına rağmen- yumuşatıcı koymayın uyarısına uyarak makinede meguiars supreme shine bezini yıkadım. ama bezde sertleşme oldu eskisi gibi değil.

wash mitt eldiveni falan biraz kararmış durumda, ben içinde kalan şampuanla çitiledim biraz ama tam geçmedi.

nasıl temizleyebilirim bezi , özelliğini bozmadan . ne önerirsiniz ? teşekkürler

ek bir soru daha sorayım

2-3 defadır oluyor , usb den şarkı çalarken. şarkı oynatmayı durduruyor. bir süre sonra çalınamaz dosya diye hata verip usb yi görmemeye başlıyor. çıkartıp takınca tekrar görüyor usb yi. bazende kontagı kapatıp açınca tekrar görebiliyor , çıkartmadan.

daha önceden dinlediğim herhangi bir şarkıda olabiliyor.

Geri
Üst Alt