Yan cam rüzgarlığı

@ft19 hocam resimler için teşekkür ederiz ,

rüzgarlıkları nereden aldınız ne kadara geldi

küçük bir hatırlatma;

montajı el beceriniz varsa kendinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. yapışacak yüzey tozsuz ve temiz olsun. gerekirse saç kurutma makinası vb. ile düşük sıcaklıkla çift taraflı bantı biraz ısıtın. bant üzerindeki koruyucu tabakayı kaldırmadan önce yapışacak yüzey üzerinde prova yapın.

@Neogolf61 ben de orjinal vw cam ruzgarligi var,onceki sahibinden kalma oyle duruyor fiyatini bile bilmiyom:) ama ilgilenirseniz,yarin ceker atarim ozelden fotosunu

Ve konu hortlar  :p

Bu rüzgarlığın orjinali (apaçi style olmayan) nereden temin edilebilir. Sanırım orjinaller geçmeymiş. Doğuş’a sordum. Almanya’dan siparişle geliyormuş. Ayrıca fiyatı dudak uçaklatan cinsten.

Forumda araştırdım arkadaşın biri vakti zamanında orjinalleri satmış. Görünce çok üzüldüm.

Orjinal olup satmak isteyen bağışta kabul edebilirim :lol:  (latife ediyorum) varsa görüşebiliriz.

Bende Denizli den aksesuar Satan bir yerden almistim ruzgarlik ve krom kapi cubuklariyla beraber 170tl ye fotograflarda oncesi ve sonrasi

20190825_144400.jpg

20190825_140642.jpg

bana da hep heryeri nikelajlı suriyeli accent era'ları ve şehir içi minibüsleri hatırlatıyor 😊

@yusufacs 

dediği gibi bi ara da (sözüm ona) modifiye diye takılıyordu,

o yüzden epey bi antipatiğim bu cisimlere :sofor:

yağmurlu havada sırf camı aralamak içinde bu aparatı takmam açıkçası (şahsi kanaatim)

görüşüde epey bi kısıtlıyor

sigara kullanmıyorum

yağmurlu havalarda da (cam tavan açmasam da) havalandırmayı dışardan alıp auto da 24-25 ayarlıyorum temiz hava geliyor, buğu da yapmıyor

tabi kullanıp alışan ve gerekli görenin de sebepleri var..

sağlıklı günler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kargo işi olmasa orjinal var elimde satabilirdim, ama 15 günlük izolasyon söz konusu kargo gönderemem 

@coskun023 hocam öncelikle izolasyon sonunun hayırlı olmasını diliyorum. Karantina döneminiz bittiğinde haberleşelim. Sizin için uygunsa tşkler.

@coskun023 ürün nasıl birşey fiyat nedir. Aklımızda olsun hayat normale döndüğünde almak isteyen olabilir.

Geri
Üst Alt