İzmir' den KR 425 BLueMoCCA Mk7 PAsİFiK ;)

Plakalar yine içime sinmedi ve yeni basalım dedik..

Montaj sonrası..

Arabanın maşallahı var.Ama led stop diye çığlık atıyor resmen bence ödüllendirmek gerekir:)

Buda bi Bonusumuz olsun.. ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can Cansın kardeşim allah razı olsun..

Bir kaç telaşımız var bu aralar ( Çoğalıyoruz :D  )  ;) son 4 ayımız ufaklık olduktan sonra ilk işim o ;)  Masraflar çok ağır :)  Led stop ve Spoiler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ozaman söz Yok önce ufaklığın masrafları halledilsin Allah analı babalı büyütsün sağlıklı doğması dileğiyle.

plaka konusunda amasya güzel bir başlangıç yaptı şoförler cemiyeti baskı makinesini değiştirerek aynı app plaka baskısına benzer bir makina kullanmaya başladı

gerekçesi biz plakayı basıyoruz adamlar takmadan app plaka kullanıyor sonra emniyet yakalıyor tekrar basıyoruz sürekli uğraşmaktansa makinayı değiştiririm daha iyi demişler

sonuç aşağıdaki gibi bir plaka çıkıyor ben şahsen beğendim 

IMG_1756.JPG

@UĞUR_05 Yemin ederim 10 olmuş keşke İzmir' de de böyle bir çalışma yapılsa..

@driver_can Anladım kardeşim hayırlı teskerelerin olsun.. Kazasız belasız gidip gel.. 

@fcsrn Eren hocam, bende vag kablo almak istiyorum. her defasında endere gitmek yerine kendim halledebilirim diye düşünüyorum. hangi kabloyu ve nereden almamı önerirsin?

saygılarımla
Hocam aliexpresste ki arama butonuna, aracınız 2016 temmuz sonrası üretim ise vag com 16.8

2016 temmuz öncesi ise vag com 15.7 yazıp 25 dolarlık kablolardan birini alabilirsiniz. :)

Arabanın maşallahı var.Ama led stop diye çığlık atıyor resmen bence ödüllendirmek gerekir:)
Bikaç defa ledstoplu pasifik mavi gördüm. Gerçekten pasifik mavide led stoplar çok güzel duruyor.
Belki makyajlı kasa gelince şimdiki led stoplarin fiyatı biraz düşer de alırız. 1000tl nin altına.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt