Golf MK7 vs Passat B8

Negatiwe

Efsane Üye

İsim
Serdar K
[glow=red,2,300]Yorumları alalım[/glow]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Negatiwe dedi:
İhtiyaç meselesi bence. Passat çok güzel araba. Ama Golf gibi sevemezsin passatı. Ciddi havası var sevdirmez kendini öyle :)

yusuf dedi:
İhtiyaç meselesi bence. Passat çok güzel araba. Ama Golf gibi sevemezsin passatı. Ciddi havası var sevdirmez kendini öyle :)
Hocam bende Golf diyorum, Passat yaşıma uygun değil gibi geliyor. Ancak yolda Passat görsem bakmadan alamıyorum kendimi, çok güzel yapmışlar.

Elbette ki Golf :mad:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Testini yapmak suretiyle edindiğim sürüş izlenimlerini de daha sonra paylaşayım...

Golf Mk 8 in ön far grubunu Passat'a benzetecekler bence...

BF109 dedi:
Golf Mk 8 in ön far grubunu Passat'a benzetecekler bence...
Hocam çok güzel bir noktaya değindiniz. Her gelişmede benim farkettigim şu. Golf passattan, polo golften birşeyler alır. Abi kardeş ilişkisi ;)

Kesinlikle katılıyorum...

Forumda böyle bir çok konu var ve ben hala nasıl bu araçları kıyaslayabiliyorsunuz anlamış değilim,passat trendline donanım seviyesi ile golf highline donanım seviyesini mi karşılaştırıyorsunuz ?

zambor007 dedi:
Forumda böyle bir çok konu var ve ben hala nasıl bu araçları kıyaslayabiliyorsunuz anlamış değilim,passat trendline donanım seviyesi ile golf highline donanım seviyesini mi karşılaştırıyorsunuz ?
Aynen öyle, başlık yeterince açık bence, passat highline ile golf highline dense büyük çoğunluk passatı seçeceği için birinin donanımını kısıp ona göre yorumlamaları istenmiş

@zambor007

Biz hangi araç iyi diye tartışmıyoruz hocam. Araçların avantaj ve dezavantajlarını kiyasliyoruz. ;) iki aracı karşılaştırmak için aynı segmentte olmasına gerek yok ;)

@zambor007

"x'e o kadar verdikten sonra y alınır" , x'in dolusuna bineceğime y'nin boşunu alırım" vs vs... gibi argümanların başlıkları bunlar  ;)

5 daha koy şunu al muhabbeti hep vardı hep de olacak o ayrı  :) Ama benim yaptığım araştırmalara ve hesaplara göre golf highline passat comfortlineline alınır. Trendline passat da net bir şekilde alınmaz.Arabada hiç bişey yok."Para yok gücümüz buna yetiyor" deniyorsa itinayla "Alma abi,bekle,biraz daha para biriktir,Highline ya comfortline golf'e bak" diye dost tavsiyesi verilir.

Geri
Üst Alt