FIRMWARE

Patriot

Üye
İsim
İsmail
Arkadaşlar,geçen bi yakınım aynı arabadan aldı akşam geldi bişey dikkatimi çekti,ekranda çıkan saatin modeli değişik,siyahlı falan bişey bide park sensör göstergesi çıktığında üst alt çizgilerin mavi olduğunu gördüm..Daha başka farklar var mı bilmiyorum..Acaba bizim cihazlara yazılım güncelleme falan geldide bizim mi haberimiz yok??

Firmware kontrol edebileceğimiz yer var mıdır? 

Ben bi kontrol edeyim 2 Eylül üretim benim araç.

@windshearYazılım versiyonunu yazabilir misin hocam sana zahmet..servisede bi soracağım var mı güncelleştirme falan diye..çünkü özellikle FLAC formatının çalınabilmesi için bi güncelleme bekliyorum MP3 yeterli değil benim için çünkü.

Arabadan tam adım sırasına bakıp söyleyeyim..

@windshearYazılım versiyonunu yazabilir misin hocam sana zahmet..servisede bi soracağım var mı güncelleştirme falan diye..çünkü özellikle FLAC formatının çalınabilmesi için bi güncelleme bekliyorum MP3 yeterli değil benim için çünkü.
Değerli Hocam;

Flac formatında çaldığını söyleyen dostlarımız oldu diye hatırlıyorum.

Problem USB nin formatında olabilir. FAT32 formatındakileri okumuyor. NTFS olmalı. tekrar dener misiniz?

USB değil SD kart kullanıyorum ben (Sandisk Exteme Pro)..Bizim composition color lada FLAC desteği yazmıyor bilgilerde ama eğer çalıyorsa artık bi deneyeyim NTFS ye çevirip..Eğer olursa tadından yenmez valla..mp3 ler 320 kbps de olsa kayıpsız sesiz tadını veremiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
SD kartıda USB yide NTFS ye çevirip arabada denedim ama karttada usb dede okunamadı uyarısı çıkıyor :((

Benim aracım 2015, yakınlarda 2016 bir araçta gördüm;  Blue Score ekranı bile eklemişler, yani firmware güncellenmiş. Kısa bir araştırma yaptım yeni firmware dosyasını bulamadım ama nasıl güncellendiğini buldum :(  Teyp üzerindeki Setup tuşuna 10sn basılı tutun yeni bir menü açılacak, burdan ilgili alt sekmeleri kontrol ettiğinizde güncelleme alanını göreceksiniz. İyi sürüşler.

Ekteki cihaz Kasım 2016 üretimi bir Golf'e ait. Menüler arasında Blue Score ekranı da var. Son sürüm bu mudur bilmiyorum.

20170311_163637_HDR.jpg

Nasıl yapabiliriz bunu var mı çözüm bulabilen ? 6.5 inc sorunsuz carplay oynatana kadar bende mevcutu en güncele getirmenin yolunu arıyorum 2015 model benim araçta.

Üstatlar, yakında yağ değişimi için servise gidicem, 2015 ve alt modeldeki araçlar için bu güncelleme mümkünse öğrenmeye çalışırım. Muhtemelen haftaya güncellerim sizi.

2015 model araçlarda ekran cizgileri falan kırmızı gibi bizde mavi sanırım bizdeki mib2 ekran o yüzden.. 2015lerde blueskor falanda yok sanirim

Geri
Üst Alt