1000Km'de Tüketim Verileri Sıfırlandı

ugr_05

Üye
İsim
UĞUR SABRİ ÖZBAŞ
Arkadaslar merhaba 1 ay önce golf 7 tdi dsg aracimi eskihisar ankara bayisinden teslim aldim ve oturdugum il olan amasya ya geldim aracimin km verileri ( yakit aldiktan sonra , uzun sureli , baslangistan itibaren olan ) 1000 km de iken butun verileri sifirlandi ekran uzerinden ama bana en yakin samsun ve corum bayileri var telefon ile gorusup konu hakkinda bilgilerinin olup olmadigini sordugumda bilgilerinin olmadigi yanitini aldim . Acaba aranizda boyle sikinti yasayan yada duyan arkadaslarim varmidir cozum icin destek verirseniz sevinir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ilk 1000 km de sifirliyor araclar. Sıkıntı yok kullanmaya devam.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnternette baktim 2015 modellerde cok sikinti varmis her gece sifirlayan da varmis insallah benim birdaha olmaz

Ilk 1000 km de sifirliyor araclar. Sıkıntı yok kullanmaya devam.SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sizde de aynisi mi oldu

Aynen öyle. Suan 15000 i gectik.SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim biraz daha rahatladım simdi

Surekli sifir km bi arac guzelmis :)

Sanirim km değil uzun süreli yakit tüketimi sifirlanmiş bu problem değil

Ilk 1000 km de sifirliyor araclar. Sıkıntı yok kullanmaya devam.

İlk 1000km de sıfırlandığına şahit olmadım hiç, bizim araçta da 100 saat sürüş süresi olunca sıfırlıyor. Sadece ilk defaya mahsus 1000 km de mi sıfırlıyor yoksa her 1000km de mi?

İlk 1000km de sıfırlandığına şahit olmadım hiç, bizim araçta da 100 saat sürüş süresi olunca sıfırlıyor. Sadece ilk defaya mahsus 1000 km de mi sıfırlıyor yoksa her 1000km de mi?
1 kereye mahsus yapti

Hocam arabanin yakit verilerinin ne zamanlarda sifirlanacagini siz tesoit edebilirsiniz. Ornegin benim arac her yakit dolumunda sifirliyor.

Kitapcikta bulabilirsiniz diyedusunuyorum.

Selamlar

Sanirim km değil uzun süreli yakit tüketimi sifirlanmiş bu problem değil
Evet km normal onda sikinti yok ama surus bilgilerim felan silindi

Vallaha eren ustam daha 1200 oldu 1000 kusurde sifirladi ikinci 1000 i goremedim daha :)

Hocam arabanin yakit verilerinin ne zamanlarda sifirlanacagini siz tesoit edebilirsiniz. Ornegin benim arac her yakit dolumunda sifirliyor.Kitapcikta bulabilirsiniz diyedusunuyorum.

Selamlar
Bakmakta fayda var ama uzun sureliyi sifirlama yapacagini sanmiyorum

Geri
Üst Alt