5.8" Ekranlı Composition Media Radyo logolarını görme ve fotoğraf gösterme

Hocam şimdi bu logoları sd karta attık sonrasında radyoya yükledik daha sonrasında sd karttan bu logo klasörlerini silersek ya da sd kartı çıkarırsak logolar yerli yerinde duruyor mu acaba? :mad:

yusuf dedi:
@erkanze

Denemek bedava. Silmeye gerek yok sd kartı çıkarın yeter. Bence giderler.
arabanın keyfini hanım sürüyor bu hafta izine ayrılıyorum logolar hazır, belki biliyorsunuz diye sormuştum :)

Arkadaşlar 5.8" de car play kullanan,nasıl kullanılacağını bilen deneyen,hangi özelliklerin çalıştığından biligisi olan varmı?apple yeni işletim sistemini ios9 u yayınladı ve bundada car playı içinde getirdi yani eskisi gibi extra program yüklemeye gerek yok sanırsam( oda nasıl oluyordu bilmiyorum ),forumda iphone kullanan ne kadar var bilmiyorum ama,kusurumu mazur görün,lakin bu özellik sesle komut ve müzik açısından iyi olurdu.

Hocam şimdi bu logoları sd karta attık sonrasında radyoya yükledik daha sonrasında sd karttan bu logo klasörlerini silersek ya da sd kartı çıkarırsak logolar yerli yerinde duruyor mu acaba? :mad:
Duruyor  :)

vwolverine dedi:
Arkadaşlar 5.8" de car play kullanan,nasıl kullanılacağını bilen deneyen,hangi özelliklerin çalıştığından biligisi olan varmı?apple yeni işletim sistemini ios9 u yayınladı ve bundada car playı içinde getirdi yani eskisi gibi extra program yüklemeye gerek yok sanırsam( oda nasıl oluyordu bilmiyorum ),forumda iphone kullanan ne kadar var bilmiyorum ama,kusurumu mazur görün,lakin bu özellik sesle komut ve müzik açısından iyi olurdu.
Öncelikle foruma hoş geldiniz..

http://www.golftutkusu.com/tanisma-salonu/ben-kimim/  sizi tanımayı çok isteriz  :'(

Sorunuza gelirsem, CAR PLAY şu an satışı bulunan VW  araçların hiçbirinde desteklenmiyor. CAR PLAY in kullanılabilmesi için iki taraflı da desteğe ihtiyaç var. Yani VW nin de araçlarında CAR PLAY e destek vermesi gerekiyor.

CAR PLAY i ve ANROID AUTO yu ilk kullanacak VW modeli Yeni Tiguan olacak gibi görünüyor. 2016 model neredeyse diğer tüm modellere de geleceği söyleniyor..

2016 öncesi araçlara gelir mi; zannetmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
CAR PLAY aslında su an kullanılan yeni çıkan 6,5" cihazlarda destekleniyor. Fakat bizim ülkemizde desteklenmiyor diye biliyorum. Ama şayet 2016 Tiguan ile birlikte gelicek olurda bir yazılım ve ya update ile bizim cihazlardan gelir. Ama 5,8" gelir mi onu açıkcası bilemiyorum.

ne denir ki yaptıklarına? teknoloji var ama kullanmak yasak,ekran var özellik deaktif,kullanmak için illa araç mı değiştiricez her özelliğe..bilemedim.

@gdervisoglu hocam foruma yeni girmedim aşağı yukarı forum açıldığından beri buradayım ama henüz ben-kimim e yazamadım,en yakın zamanda tanıtayım kendimi inş.

@silvershadow hocama da buradan tekrar teşekkürler.Büyümeye devam...

birkaç logo hazırlayıp deneyeyim bakalım nasıl görünecek dedim 6.5" ekranlıda, hiç gerek yokmuş cihaz logoları kendi bulup ekliyormuş :) Artık radyo kanalı üzerinden mi bulup hafızaya atıyor bilmiyorum.

Edit: USB bellekten çalınan mp3 lere nasıl albüm resimleri ekleyebiliriz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
major24 dedi:
birkaç logo hazırlayıp deneyeyim bakalım nasıl görünecek dedim 6.5" ekranlıda, hiç gerek yokmuş cihaz logoları kendi bulup ekliyormuş :) Artık radyo kanalı üzerinden mi bulup hafızaya atıyor bilmiyorum.

mp3tag adında bir program var. Şarkıların sanatçı adı, albüm adı, albüm kapağı gibi  etiket bilgilerini düzenlemeye yarıyor.

Program ile mp3 lere albüm kapağı ekleyebilirsiniz..

http://www.mp3tag.de/en/

gdervisoglu dedi:

mp3tag adında bir program var. Şarkıların sanatçı adı, albüm adı, albüm kapağı gibi  etiket bilgilerini düzenlemeye yarıyor.

Program ile mp3 lere albüm kapağı ekleyebilirsiniz..

http://www.mp3tag.de/en/
Teşekkürler. Resim atma işini windows media player ile hallettim.

Yalniz Toplu edit şart. Albüm kapağına tıklayınca bir suru album kapağı çıkıyor yan yana. Ama bunun için aynı zamanda parçalara albüm ismi de atamak gerekiyor aksi halde bilinmeyen albüm altında toplanıyorlar. Vakti olanlar ugrassin zira gorsel zenginlik artıyor...

@major24 sd kartımda 1462 tane parça var, hepsinin de parça adları, sanatçı adları, albüm adları, albüm yılı, albüm kapağı düzgün.. takıntı işte  :D

@gdervisoglu , maşallah onları eşitlemek de baya zaman ister. :)

Bu arada normal SD card mi okuyor golf ? Mini foto mak. SD pro kardini taktim fakat okumadi. Şimdilik flash bellek kullanıyorum ama hangi SD kardi okuduğunu ogreneyim SD karda geçeceğim. USB girişi şarj için lazım oluyor.

major24 dedi:
@gdervisoglu , maşallah onları eşitlemek de baya zaman ister. :)

Bu arada normal SD card mi okuyor golf ? Mini foto mak. SD pro kardini taktim fakat okumadi. Şimdilik flash bellek kullanıyorum ama hangi SD kardi okuduğunu ogreneyim SD karda geçeceğim. USB girişi şarj için lazım oluyor.
standart ebatlarda sd kart girişi mevcut araçlarımızda.. micro sd gibi küçük sd kartları için adaptörü ile kullanabilirsin..

sdc-4-gb-micro-sd-card-kingston-sdc44gb_9930383563.jpg

müzik dosyasına resim nasıl eklicez. radyo logoları okey de resim ekleme işi yapan oldumu hiç?

herkese iyi forumlar.

Geri
Üst Alt