Vw Golf VII 1.2 TSI DSG COMFORTLINE BEYAZ

İsim
Serhat
Öncelikle herkese merhabalar...

En nihayetinde Golf'ümüze kavuştuk....

2015 Aralıkta sıfır olarak aldığım Vw Polo (1.4 90 hp TDI DSG) aracımla geçirmiş olduğum kazadan sonra araç perte çıktı. Benim yıllardır hayalini kurduğum ve tutkusu olduğum "Golf" ile tanışmamız da bu vesile ile oldu.

Aracım "1.2 TSI DSG Comfortline" paketine ek olarak Sürüş ve Işık Paketleri mevcut. Dizel DSG'den sonra benzinli otomatik arabaya geçişte açıkçası yakıt sarfiyatı olarak endişelerim vardı. Fakat Vw yakıt konusunda gayet başarılı bir iş çıkarmış. Aracım henüz yeni olmasına ve İstanbul içinde (sakin kullanım) kullanmama rağmen ortalamada 30-32 krş yakmakta.

Golf; yol tutuşu, iç mekanda kullanılan malzeme kalitesi, DSG şanzımanı ile diğer araçlara nazaran bir adım hep önde. Motor 1.2 TSI olmasına rağmen özellikle sollamalarda yada ani kalkışlarda hiç bir eksiklik hissettirmemekte. Ayrıca herkesin dilinde olan "DSG sorunlu" ibaresi de kesinlikle gerçeği yansıtmamakta. Sebebi ise DSG kullanımının bazı kuralları olduğu.

Ayrıca huzurlarınızda Vw Avek'ten Sayın Suat Bey'e de ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Herkese hayırlı günler dilerim. sürç-i lisan ettiysek affola...

Rab'bir bir daha ve hiç kimseye kaza bela yaşatmasın. Hayırlı sürüşler dilerim.

IMG_3190.JPG

IMG_3193.JPG

IMG_3208.JPG

IMG_3203.JPG

IMG_3201.JPG

IMG_3205.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız sürüşler. Polodan sonra Golf bambaşka gelecektir, farkı siz daha iyi göreceksiniz zaten.

1.2 Tsi için endişeniz olmasın, çok doğru bir tercih.

Aynı araca sahibiz.

Güzel günlerde kullanın. Kocaman :Allah nazardan saklasın

Hayırlı olsun gerçekten keyifli bir araç kazasız belasız kullanın. 

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın 

Hayırlı olsun, Allah bir daha yaşatmasın, kazasız belasız günlerde binersiniz inşallah. :)

Şu servislerin plakalıkları müşteriye sormadan direk tampona vidalamalarına sinir oluyorum. Arkadaş bir sor, adam o kadar para verip araba alıyor, sen kimseye sormadan hoop tampona vidayı çakıyorsun. Belki ben yapıştıracağım. 

@fcsrn hocam teşekkür ederim, Rab'bim cümlemize kaza bela vermesin. plaka vidalama konusuna gelince, arkamı döndüm baktım arabaya binmişim bile :)  hatta plaka takılmadan gidiyordum az daha :)

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın...

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın inşallah.

@serhat_VwGolf

Değerli Hocam 

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim.

Lütfen deneyimlerinizi paylaşmaya devam edin.

Hayırlı olsun 

Güle güle kullanın çok güzel.

Maaşallah.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Geri
Üst Alt