GOLF7 U LED REPLİCA

querten53

Yeni Üye
İsim
sefa
kolay gelsin hepinize iyi forumlar.

benim aracım golf7 tdi comfortline aracımda halojen farlar var replica çin malı u led ler takılabiliyormuş bunu biliyorum fakat bunların teminatı zahmetli ve bilgi gerektiren şeyler açıkcası aliexpres den sipariş vermedim daha önce. Ben sahibinden.com da bi ilan gördüm aradım adamları 2.000 tl ye hepsini halletiklerini söylediler. U led, xenon ampul, işcilik toplam 2000 tl. Şu ana kadar 60 takım taktıklarını ve müşterilerinin genelde gayet memnun olduğunu söylediler farları nerden aldıklarını sordum ithal getiriyoruz dedi. arkadaşlar burada yaptırmak mantıklımı sizce aliexpress den alsam hemen hemen aynı fiyata çıkmazmı ?

Aliexpress farlar 400-500 dolar civarı yanlış bilmiyorsam. 100-150TL işçilik olsa, 1400 felan olur işçilikle. Ampul de alınırsa eklenir fiyatlarını bilmiyorum ampullerin. Arada 200-500TL arası fark olacağını düşünüyorum ben, çindeki fiyatların değişkenliğine göre.

@fcsrn 2000 tl verip hepsini yaptırmak daha mantıklı geliyo sanki bana ama bilmiyorum.

Bunu yaptirinca vizede sikinti cikmiyor mu? Far yikama gerekmeyecek mi? Bilenler aydinlatabilirse cok sevinirim.

Sadece ampul degisecek ise sıkıntı yok o zaman hocam.

Ama en iyisi bunu alirken dolusunu almakmış. Ama o paraya da Mercedes alınabiliyor, ya da Passat vs. vs. :)

Ben daha diskleri değistiremedim ama ampulleri degistirdim, nasil bir hastakiksa bu, bulasti bir kere :)

@fcsrn onu sordum muayneden önce 15 dk da söküyolar muayneden sonra tekrar geliyosun takıyorlar.

@Eralp Efe merceksiz fara xenon takmaktan bahsediyorsan ışığı çok dağıtıyor ve karşıdan gelen aracın gözüne alıyor. Senin görüntü alanınıda düşürür en güzeli mercekli olanı o da pahalı tabi :D

Geri
Üst Alt