Kauçuk havuzlu paspas öneri yardım

mmartins

Üye
İsim
Murat
Arkadaşlar merhaba..n11 den bulduğum havuzlu paspas hakkında bilgisi olan veya kullanan varmı.. Sitede yorumlar olumlu..orjinal ve bu ürün A ra sında kaldım..önerilerinizi bekliyorum. Kolay gelsin. Şimdiden teşekkürler 

Screenshot_20160927-124512.png

@mmartins Forumda da bunu kullanan çok arkadaş var ve memnunlar. Benim tavsiyem orjinal optimat paspastan yana olur. Tabi arkada çok çok inen binen var ve karadeniz gibi sürekli yağmur alan bir bölgede iseniz o ayrı

L.Locked 3d paspas kullanıyorum. 4d gibi ağır ve kalın değil . Normal paspasın havuzlusu diyelim. Aracın içine oturuyor ve olması gerektiği gibi sağı solu kapatıyor. Özellikle şoför ve on yolcu kısımlarında açık alanları daha iyi kapatıyor.4d gibi kalın olmamasıda belirtildiği gibi takılmalara da neden olmaz. Ben memnunum. HB dan 139 tl ye almıştım . Muhtemelen aynıdır. İyi günler dilerim.

L.Locked 3d paspas kullanıyorum. 4d gibi ağır ve kalın değil . Normal paspasın havuzlusu diyelim. Aracın içine oturuyor ve olması gerektiği gibi sağı solu kapatıyor. Özellikle şoför ve on yolcu kısımlarında açık alanları daha iyi kapatıyor.4d gibi kalın olmamasıda belirtildiği gibi takılmalara da neden olmaz. Ben memnunum. HB dan 139 tl ye almıştım . Muhtemelen aynıdır. İyi günler dilerim.
Aynen hocam ben de aynı ürünü kullanıyorum ve çok memnunum.

Aynı markanın 3d olanını kullanıyorum. Tavsiye ederim.

4d olanı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. Tavsiye ederim. Sen dizayn sitesinde 3d ve 4d arasındaki fark belirtilmiş. Kesinlikle 4d

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serviste satılan paspasların benzeri ( tek fark golf yazısı) oem olarak daha ucuza bulunabiliyor.

http://urun.n11.com/paspas/vw-golf-7-paspas-kaucuk-germany-P123037127

o yüzden 3d havuz parasına normal kauçuk paspası servisten almanızı tavsiye etmem. 
niken kaliteli ve gerçek kauçuktur. alman malıdır. aynen servisteki üründen kalite olarak bir farkı yoktur. sadece golf yazmaz,o kadar. 4d pahalı gelirse servisteki orjinal diye satılan paspasın yerine niken fiyat avantajından dolayı kesinlikle alınabilir.

ben orjinal paspasları beğenmediğimden 4d paspas aldım. orjinalleride satmıştım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mmartins çok geç bir cevap oldu özür dilerim. İnanın yeni gördüm . Evet bu paspas. Aynısından ve bagaj havuzundan  bir arkadaşım da daha yeni satın aldı. Fena değil kaliteli bir ürün. Bagaj havuzu biraz daha sert. Aldıysanız güle güle kullanın.

@mmartins Forumda da bunu kullanan çok arkadaş var ve memnunlar. Benim tavsiyem orjinal optimat paspastan yana olur. Tabi arkada çok çok inen binen var ve karadeniz gibi sürekli yağmur alan bir bölgede iseniz o ayrı
Katılıyorum. Bende de 4d var, üzerine halı paspasları koydum öyle kullanıyorum. Kauçuklar şık durmuyor. 

Optimat güzel bir seçim olur.

Geri
Üst Alt