İzmir Buluşması

Buluşma nerde olsun?

• Kullanılan toplam oy
    19

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
13 KASIM 2016

İzmir Buluşması

için kimler gelecek?

ve nerede olmasını istersiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok güzel bir buluşma sizleri bekliyor desenize :)

Buluşmaya Izmir olarak ihtiyacımız var kesinlikle ben gelirim. Yalnız oyumu Ikea ya kullandım sonradan düşündüm Pazar günü forum mahşer yeri gibi oluyor :)  ama yine de neresi olursa gelmek isterim. 

Buluşmaya Izmir olarak ihtiyacımız var kesinlikle ben gelirim. Yalnız oyumu Ikea ya kullandım sonradan düşündüm Pazar günü forum mahşer yeri gibi oluyor :)  ama yine de neresi olursa gelmek isterim. 
Değerli Hocam 

Önerilere açığız. 

Ikea, buluşma ancak erken saatlerde  olursa mümkün. 

E tabi bir de Hondacılarla veya Alfacılarla karşılaşma olasılığı da var :)

:) İzmir buluşmasını görünce heyecan yaptım bi an.. selwayden yana oyumu kullandım çünkü köfteci Yusuf'ta oturup sabah olursa kahvaltı öğleden sonra olursa köfte olarak yemek yiyebiliriz.. Alt tarafta kimsenin park etmediği boş bir park alanı var golfleri oraya çekip arkada deniz görünecek şekilde fotoğrafta çekilebiliriz :)  Benim görüşüm bu yönde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli Hocam 

Önerilere açığız. 

Ikea, buluşma ancak erken saatlerde  olursa mümkün. 

E tabi bir de Hondacılarla veya Alfacılarla karşılaşma olasılığı da var :)
Murat hocam sonunda  izmirde bi buluşma yapıyor bu buluşmanın farklı olacağını düşünüyorum  heyecanla bekliyoruz takipteyim  :'(

İmkanım olsa sırf Murat Bey ile tanışmak için bile gelmek isterdim fakat bu aralar hiç boş vaktim yok maalesef. Size şimdiden iyi eğlenceler :)  

Aslinda saat kulesinin onune arabalari dizsek bir foto ceksek, ama izin vermezler.... :(

Süre azaldı kaldı 2 gün :)  konudan haberi olmayan arkadaşlar var diye düşünüyorum, bir tane daha izmir buluşma konusu vardı sonuca bağlanamamıştı ordaki arkadaşlarda görseler yorum yapacaklardır.

Geri
Üst Alt