Golf 1.4 Highline Dsg Aracım

@melih_61İlk iki ay göz açıp kapayana kadar çabuk geçiyor. Sonraki üç hafta günleri saymaya başlıyorsunuz. Son bir hafta ise geçmek bilmiyor.

Jant için @silvershadowhocama ve yakın arkadaşlarıma koca bir teşekkür. App-connect menüde aktif olarak geldi.

Full paket (korumalar) kapı eşiği filmleri,cam filmleri,krom egzoz ucu, orjinal kauçuk paspas dahil 2000 TL.

@Uwais Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Media ekranlarımızın her şeyi aynı. Ben App connect'i sonradan açtıracağım sadece :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@UwaisAnladım hocam, acaba bunları dışarda yaptırsak daha mı uyguna geliyor diye düşünüyorum. Servis genelde paket olarak ve şişirilmiş şekilde fiyat veriyor gibi.. Yapacakları indirime göre kararımı bu yönde veririm gibime geliyor benimde

App-connect herhangi bişey yapmadan açık mı geldi dediniz? :) Şaşırdım.. ben mi geri kaldım acaba artık app-connect fabrikadan açık olarak mı geliyor? Biz burda 1000 küsür liraya aktifleştiricez öyleyse.. :)  Son olarak hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

App-connect herhangi bişey yapmadan açık mı geldi dediniz? :) Şaşırdım.. ben mi geri kaldım acaba artık app-connect fabrikadan açık olarak mı geliyor? Biz burda 1000 küsür liraya aktifleştiricez öyleyse.. :)  Son olarak hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.
Araçta opsiyon olarak 9WT-App Connect ve UI4- Usb for Iphone mevcut bundan dolayı direk kullanabiliyorsunuz.Aktifleştirmeye gerek kalmıyor.Eğer sadece Geri görüş opsiyonu varsa serviste para verip aktifleştirebilirisiniz 

Golfün ilk 15000 km bakımını da yaptık.

9158bb4317b560fcb8a5bb7d64edbed9.jpg

346834d763cc2704cc3e77b543bdb0e1.jpg

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Aracın ilk 15000 bakımı. Motor koruma yaptırdım. Normalde daha pahalı yapıyorlarmış ama aracı satın aldığımız bayii olduğundan ve az nazımız geçtiği için bu şekilde. Kapalı yağ sordum kapalı yağ kullanmadıklarını söylediler. Zubizu indirimi vardı aslında online randevu ile ama çok bir avantajı olmadı.

Fatura.jpg

Aracın aynı donanımlısı ama makyajlı kasa fiyatını merak ettim ve satış danışmanımla tekrar aynı aracı oluşturduk. Bu fiyata kesinlikle alamazdım. İndirimle 133500 TL ye düştü. Son zam ile biraz daha artmıştır. Belki zorlasam biraz daha düşerdi.
49538ab04a04e458bfeac80933c4d095.jpg

Aracın aynı donanımlısı ama makyajlı kasa fiyatını merak ettim ve satış danışmanımla tekrar aynı aracı oluşturduk. Bu fiyata kesinlikle alamazdım. İndirimle 133500 TL ye düştü. Son zam ile biraz daha artmıştır. Belki zorlasam biraz daha düşerdi.
49538ab04a04e458bfeac80933c4d095.jpg

Hocam net fiyat 72911₺ sanırım. Şu an vw %3 indirim veriyor. Bayi de %1 indirim yapsa dahi aracın net fiyatı 70.000₺ altına iniyor ve %50lik ötv dilimine tabi oluyor. Yani kaba bir hesapla bahsettiğiniz aracı 124840 ₺ gibi fiyatlara almak mümkün oluyor.

Hocam net fiyat 72911₺ sanırım. Şu an vw %3 indirim veriyor. Bayi de %1 indirim yapsa dahi aracın net fiyatı 70.000₺ altına iniyor ve %50lik ötv dilimine tabi oluyor. Yani kaba bir hesapla bahsettiğiniz aracı 124840 ₺ gibi fiyatlara almak mümkün oluyor.

Değerli Hocam 

Piyasada DSG Highline  araç zor bulunuyor artık bu nedenle bayiler indirimde nazlanıyorlar artık. Bayiler değil kendilerinin indirim yapması resmi indirimleri bile yapmamaya başladılar.  Bu demektir ki:

"Âlem Vosmer olmuş.." :000059-medium:

Geri
Üst Alt