Geliyor... Daha keskin, daha çekici...

evrenby

Üye
İsim
Evren
Arkadaşlar VW Türkiye Facebook sayfası " Geliyor... Daha keskin, daha çekici..." etiketi ile aşağıdaki fotoğrafı paylaşmış. Takip edinler Yeni CC veya Golf 8 diye yorum yapmışlar.

Ne dersiniz, ne geliyor:)

14380081_1233674333351093_2076615663128496252_o.jpg

Fotoğraftan pek bişi anlaşılmıyor ama CC,Beetle, Golf diye bahsetmişler...

CC'dir. Kamuflajlı fotoğrafları yayınlanmıştı. 

Bana makyajlı Golf ten bahsediyor gibi geldi bu teasing.

Önce GTI ın üretiminin sona erdirilerek 2017 ikinci dönemine yani 2018 şasi yılına tekrar başlanacağını duyurmaları.

Spy shot pozlarda maskeli Golf'ün ortaya çıkması 

Şimdi de bu bana tamamlayıcı kayıp parça  gibi geldi zihnimdeki puzzle in

1N7bNp.png

resimde kullanılan araç eğer ki yeni aracın kendisi ise kelebek camı çizgisi belli oluyor ve bu da arka kapıda durduklarını gosterir.Işık yansıması mıdır tam anlayamadığım bir cam tavan çizgisi görüyorum sanki arka kapıların ortasına kadar uzanan ve tavan yüksekliği omuz mesafesinde - burada insanların boyunu bilemiyoruz- ayrıca tavan fotoğrafa göre daha da devam ediyor yani yatık bir arka camla.

Sonuç olarak bana bu hatlarla CC gibi geldi.

Bence de CC'dir, Golf 8 olursa buralar karışır :D

Arac bence ya cc ya da vwnin 15 dakika sarjla 500 km yol gidecegi iddia edilen elektrikli araci. Ayrica facebooktaki yorumlarda golf icin yenilenmenin planlarda olmadigi soyleniyor vw turkiye sayfasi tarafindan

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben tavandan golf olduğunu benimseyemedim.

Ancak facelift bu kadar ayyuka çikmişken sağ gösterip sol vurma yaparlarmi soru işareti. Resim fake olabilirmi bilemedim.

Geri
Üst Alt