Isıtmalı Yan aynalar

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Isıtmalı Yan aynalar

Kılavuzda ...sayfa 121

"Yan aynaların ısıtma özelliği, 20 santigrat derece ve üstü sıcaklıklarda çalışmaz....."

Mantık, belli bir sıcaklığa gelince rezistansların ve bağlı plastik aksamın zarar görmemesi için kapanması gerektiğini söylüyor zaten

JYQ57J.jpg

Buradaki fotoğrafta göründüğü gibi joystick'i sağ alttaki simgeye getirmeniz yeterli.

Sadece buğu yağınca ve buzlanınca değil yağmur sonrası damlacıklardan arkayı göremeyince de işe yarıyor.

Bu arada rezistansları merak edenleri için aynanın arkasının görüntüsü burada var..

Bende bir gariplik olduğunu biliyordum.. Çocukken de herkes aynaya bakarken ben arkasındakini merak etmiştim..

RYnaX7.jpg

Ayna ısıtmaları:

Sürücü tarafında bulunan ayna joystic'inin L- 0 - R konumlarından sonraki  konumdur.

Aynalarınız elektrikli katlanır olanlardan değilse son konumudur.

Belli bir süre ve sıcaklığa eriştikten sonra kapanır ve otomatik olarak tekrar çalışır

Hava sıcaklığının 20 derecenin üzerinde olduğu durumlarda çalışmaz.

Eh rezistanslı her şey gibi yakıt tüketimine etkisi mutlaka olumsuz anlamda  vardır.

http://youtu.be/0i5ZlPW081A[

@silvershadow

hocam bu ısıtma işaretinin solundaki katlanır ayna ayarı ne işe yarar. Bende anahtarsız giriş var. Ben kapıyı kilitlediğimde aynalar zaten otomatik katlanıyor. Üstelik ayna ayarıda R'de

forerunner dedi:
@silvershadow

hocam bu ısıtma işaretinin solundaki katlanır ayna ayarı ne işe yarar. Bende anahtarsız giriş var. Ben kapıyı kilitlediğimde aynalar zaten otomatik katlanıyor. Üstelik ayna ayarıda R'de
Şimdi şöyle düşünelim dar bir sokakta aynayı kapatıp gecmeniz gerekiyor bu durumda kullanmak için içeride de bir düğme lazım hocam ;)

tek kelime ile özetlenir bu: muhteşem :'(

Geri
Üst Alt