Golf 7 1.6 tdi highline gerekli başka opsiyon var mı

fAtOzZ

Üye
İsim
Fatozz
İyi geceler arkadaşlar düşündüğüm opsiyon seçenekleri bunlar sizce eksik yada gereksiz bir opsiyon var mı 

image.png

Seçtiğin opsiyonlar gerçekten aracı ciddi ciddi dolu hale getirmiş, özellikle adaptif hız sabitleyici bence seçtiklerinin arasında en iyisi

Jant konusunda farklı bir öneride bulunabilirim, VW R-Line jantlar arasında 18" Marseille modeli var, Golf'ün çizgisi ile çok uyumlu 

Bu kadar doldurmuşken 18" güzel bir jant aracın albenisini artıracaktır.

18" jantı seçince spor süspansiyon getiriyor. eski aracım sedandı ve ilk defa hb araba 

alacağım için de o kadar rahatlıktan ödün vermek istemiyorum sanırım

@fAtOzZDonanımlar baya iyi. ACC almışken Park Asist ekletmenizi öneririm.Sürüş konfor paketi fiyattan düşülüyor ve opsiyon size 500 tl gibi bir rakama geliyor. Jant olarak Madrid jant seçilebilir. App Connect kullanacaksanız sonradan serviste yaptırmak yerine fabrika çıkışlı ekleyin derim maliyeti yarı yarıya düşer.

İyi geceler arkadaşlar düşündüğüm opsiyon seçenekleri bunlar sizce eksik yada gereksiz bir opsiyon var mı 

Ekli dosyayı görüntüle 6302
Değerli Hocam 

App connect artık fabrikasyon olarak sipariş edilebiliyor ve sanırım 700 liraya navigasyon dahil pek çok özelliğe kavuşacaksınız. 

Naçizane tavsiyem cam tavan da almanız.  Bunu söylemekten hoşlanmasam da aldığınız esnada yurdumuzda "dizel otomatik full paket" algısı ancak cam tavanla tamamlanıyor.

ACC aldığınıza göre araç DSG olacak ve ACC alındığında kendi kendine park etme özelliği normalde 2bin lirayken sürüşü konfor paketi fiyattan düştüğü için  500 liraya geliyor ve düşünülebilir. 

Jantlar için de madrid seçeneğini gözden geçirmenizde fayda olabilir.

@fAtOzZDonanımlar baya iyi. ACC almışken Park Asist ekletmenizi öneririm.Sürüş konfor paketi fiyattan düşülüyor ve opsiyon size 500 tl gibi bir rakama geliyor. Jant olarak Madrid jant seçilebilir. App Connect kullanacaksanız sonradan serviste yaptırmak yerine fabrika çıkışlı ekleyin derim maliyeti yarı yarıya düşer.
Değerli Hocam 

Bu kadar mı olur?

Mesajımı yazdığım esnada sizin mesaj gönderdiğiniz uyarısını dikkate almamıştım. Ama neredeyse sizden kopya çekmişim gibi olmuş... Bu kadar mı fikirler bir olur?  :000274-medium:

@silvershadow Hocam sizlerin sayesinde forumu okuyarak hangi opsiyon alınabilir gereklidir öğrendik :000274-medium:  

18" jantı seçince spor süspansiyon getiriyor. eski aracım sedandı ve ilk defa hb araba 

alacağım için de o kadar rahatlıktan ödün vermek istemiyorum sanırım
O halde 17" gayet makul görünüyor, konfor ön planda ise şayet en doğru tercih

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow @tfk35  o fiyatlara gerçekten app connect ve park assist mantıklı görülüyor ama abimdeki passat da madrid jant var sanki kaba bir jant değil mi

@yusuf hocam yazılım yaptıracağım zaman bir artısı olmadıktan sonra DLA hiç ihtiyacım olacağını zannetmiyorum şehir içi kullanım olacak 

@silvershadow @tfk35  o fiyatlara gerçekten app connect ve park assist mantıklı görülüyor ama abimdeki passat da madrid jant var sanki kaba bir jant değil mi

@yusuf hocam yazılım yaptıracağım zaman bir artısı olmadıktan sonra DLA hiç ihtiyacım olacağını zannetmiyorum şehir içi kullanım olacak 
Değerli Hocam

Aslında haklısınız jant tamamen zevk ve beğeni meselesi. 

Ancak gayemiz sizin olası "ah keşke daha önce bilseydim" sözlerini asla sarf etmemenizi sağlayacak şekilde seçenekler sunmak.

Israr olarak değil açıklama olarak algılanması dileğimle.

Her araçta ve hatta aynı araçta ama farklı renklerde dahi farklı bir duruşu vardır jantların. 

Şu Madrid te bir şey var adını koyamıyorum.  Hiç bir fotoğraf gerçek derinlik ve şıklığı resmedemiyor sanki.

Değerli Ender Hocamın yakışıklısını fikir vermesi açısından model olarak sunuyorum, kendisinin de müsaadesiyle.  @Ender

Hocam dla sonrası line asist ve sign assist açarız. Bu şekilde mantıklı oluyor biraz. Acc ile birleşince çok keyif verir

@yusuf hocam bak o zaman süper olur tam premium ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@silvershadow onun farkındayım zaten öyle olmasa sizlerin görüşünü sormam ve önemsemem zaten forumu güzelleştiren bi yaklaşımlar 

bu resim çok güzel oldu teşekkür ederim düşündüğüm renk olduğu için artık bakacağız

Geri
Üst Alt