Golf 7 Cam Filmi

Hocam deneme fırsatınız oldu mu rezistans açıkken radyoyu? Bende durum hala aynı. Eski film sökülürken rezistanslar zarar görseydi cam ısıtma kapalıyken de radyonun çekmemesi gerekirdi diye düşünüyorum.
Hocam merhabalar.ewet şehir içinde şu an için sorun yok.arka camda buğu olmadan açtım rezistansı çekmede sorun yok.şehir dışında deneme imkanım olmadı yalnız.gecede kullanırken hiç zorlanmadım ön 1 numara film için.yinede bir durum olursa bu konunun takipçisiyim.

Benim filmi yapan yerle bir görüşeyim o zaman, baksın. Metalik katman varsa o mu acaba sinyali bozuyor anlamadım gitti çok sinir bozucu..

Arkadaşlar merhaba, cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.

İzmir'de tavsiye edeceğiniz yer var mıdır?

3. sanayide cihan oto'ya sordum

3M fx serisi getirmiyorlarmış artık onun yerine BS serisi 350 TL,

veya CS serisi 550 TL dedi, ancak netten baktım BS diye bir serisi yok 3M'in.

BS serisi dediği filmin üzerinde logo da yoktu.

Llumar da olabilir, işçiliklerine güvenilecek önerilere ihtiyacım var.

Arkadaşlar merhaba, cam filmi yaptırmayı düşünüyorum.

İzmir'de tavsiye edeceğiniz yer var mıdır?

3. sanayide cihan oto'ya sordum

3M fx serisi getirmiyorlarmış artık onun yerine BS serisi 350 TL,

veya CS serisi 550 TL dedi, ancak netten baktım BS diye bir serisi yok 3M'in.

BS serisi dediği filmin üzerinde logo da yoktu.

Llumar da olabilir, işçiliklerine güvenilecek önerilere ihtiyacım var.
Alpay Hocamı davet edelim.

3M toptancısı kendisi @alpay ipekgil

flimleri keşke 2 numara yaptırsaydım 1 numarada aracın içi meydanda 

Selam

BS serisi  CS serisinin alt versiyonu ama rakiplerine göre ıyıdır.CS serisi bu işin bir numarasıdır. Yaptırmışken CS serisini tercih etmenizi tavsiye ederim Golf aracı 500 TL ye yaptırma imkanımız var Yapan arkadaşım 3M firmasından cam filimi bölümünde çalışmış şimdi kendi işini yapıyor kullandığı filimi benden alıyor.Bu konuda size garanti veririm. Kapalı alanınız varsa istediğiniz yerde aracınızı filim kaplamasını yapar.Yoksada yardımcı olur.Zira eurodan dolayı cam filimi ücretleri artmıştır her geçen gün de artmakta dır .CS serisinin UV dayanımı daha iyidir.

Saygılarımla

Alpay bey teşekkürler bilgi için , kapalı alan malesef yok uygulama için . 

Daha once fx film yaptirmistim memnundum  üzerinde 3m logo vardı , tırnak ile çıkıyordu.

Bir filmin 3m olup olmadığını nasıl anlaşılır? Bu bs serisi fx ayarında bir film midir? 

Alpay bey teşekkürler bilgi için , kapalı alan malesef yok uygulama için . 

Daha once fx film yaptirmistim memnundum  üzerinde 3m logo vardı , tırnak ile çıkıyordu.

Bir filmin 3m olup olmadığını nasıl anlaşılır? Bu bs serisi fx ayarında bir film midir? 
Değerli Hocam 

Alpay Hocamın bana aktardığı bilgileri iletiyorum.

" Kalite ve fiyat doğru orantılı olmak kaydıyla:

1. CS Serisi logolu
2.  FX Serisi logolu
3. BS Serisi logolu 
Şeklinde sıralanıyor.

CS Serisi pahalı olduğu için rakip firmalarla mücadele edebilecek fiyat segmentinde ürün piyasaya sürmek için BS ve FX serisi ürünler üretildiler. 

Bu konuda Orçun isimli arkadaşımı tavsiye ederim. Brnim selamımı soyleyerek fiyat alabilirsiniz.

0541 526 96 12

Bir önceki mesajımda yazdığım gibi haklı olarak el girmediğinden uygulama yapılamıyor.Bende buralara dışarıdan film yaptırdım.
benimde oralar boş kaldı ama dışardan yaptırmak aklıma gelmedi. yapan elemanda bişey demedi.peki bu filmi dışardan yaptırınca tazyikli suda açılma yapmıyor mu?

Selamlar havaların ısınmasıyla cam filmi olayına girmek istedim ben de.

Bu vesileyle forumda ve google'da detaylı araştırma yaptım. Vardığım sonuç Llumar atr 20 oldu. Hatta Llumar at 35 gn serisini de düşünür oldum.

Aracım comfortline donanım; haliyle arka camlar fabrika çıkışlı karartılmış değil. Siz değerli golf tutkunlarının önerisini almak istiyorum.

Not: Cam filmini İzmir'de yaptırmayı düşünüyorum. 

Değerli Hocam 

Alpay Hocamın bana aktardığı bilgileri iletiyorum.

" Kalite ve fiyat doğru orantılı olmak kaydıyla:

1. CS Serisi logolu
2.  FX Serisi logolu
3. BS Serisi logolu 
Şeklinde sıralanıyor.

CS Serisi pahalı olduğu için rakip firmalarla mücadele edebilecek fiyat segmentinde ürün piyasaya sürmek için BS ve FX serisi ürünler üretildiler. 

Bu konuda Orçun isimli arkadaşımı tavsiye ederim. Brnim selamımı soyleyerek fiyat alabilirsiniz.

0541 526 96 12
 Murat Bey ilginize teşekkür ederim, 

3M alt serisini yaptırmakla Llumar arasında kararsız kaldım. 

Selamlar havaların ısınmasıyla cam filmi olayına girmek istedim ben de.

Bu vesileyle forumda ve google'da detaylı araştırma yaptım. Vardığım sonuç Llumar atr 20 oldu. Hatta Llumar at 35 gn serisini de düşünür oldum.

Aracım comfortline donanım; haliyle arka camlar fabrika çıkışlı karartılmış değil. Siz değerli golf tutkunlarının önerisini almak istiyorum.

Not: Cam filmini İzmir'de yaptırmayı düşünüyorum. 
Atr 20 kullanıyorum. Aydınlık karanlık dengesi tam yerinde. Benim araçta Comfortline.

benimde oralar boş kaldı ama dışardan yaptırmak aklıma gelmedi. yapan elemanda bişey demedi.peki bu filmi dışardan yaptırınca tazyikli suda açılma yapmıyor mu?
Yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve bu süre zarfında 4 yada 5 kes tazyikli suyla yıkattım aracımı.Şu an hiç bir şekilde filmde bozulma yok.Oraları yaptırmayınca gerçekten kötü gözüküyor.İmkanınız varsa bence yaptırın.

iyi günler arkadaşlar

bugün cam filmi için sanayiden 450 tl fiyat aldım llumar marka.. bi de servisi arayım dedim ve scorpion marka filme 500 tl fiyat verdiler .. önerisi olan varmıdır. bi de sizlere sormak istedim.. 

Geri
Üst Alt