Golf 7 Cam Filmi

Evet arkadaşlar bende sonunda istediğim değişiklikleri yaptırdım.Hafta sonu Ankaradaydim ünlü bir markada çalışan arkadaşım dışarda yaptı işlemleri. Pazar günü 1 de başladık ve benimde yardımımla saat 6 da ancak bitirebildik. Boya koruma, cam filmi ve temizlik yaptık. Cam filimleri ziebart ve bi çok yerde kullanılan ama markasiz. İsteyene 250 tl ye Pazar günü yapıyor. Ayrıca lumar 350 tl ye, 3M istenirEkli dosyayı görüntüle 2729se 400 tl ye yapıyor. Ayrıca kaput filmi vs. istenilen her uygulamayı gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.Boya koruma 3 kat olarak yaptık. Bir kat pasta, bir kat cila ve koruyucu. Arabam resmen evrim geçirdi. Plakalardaki kabartmaları kendim yaptım. Artık keyifle binmek kalıyor. Arkadaşım Kenan in ellerine sağlık.

Ekli dosyayı görüntüle 2728

Ekli dosyayı görüntüle 2730

Ekli dosyayı görüntüle 2731

Ekli dosyayı görüntüle 2732

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sonunda bende filmleri yaptırdım. Ayrıca boya korumada yapıldı. Arabam sanki fabrikadan çıkmış gibi oldu arkadaşım Kenan ın ellerine sağlık. Gerçi gece olduğu için biraz koyu gözüküyor ama bir an önce paylaşmak istedim.

Hocam yan aynaları nasıl ve nerde yaptırdınız ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam yan aynaları nasıl ve nerde yaptırdınız ?

Hocam boyacı bir arkadaşım var o söktü ve boyadı sonrada geri taktık. Yanlız tırnaklar biraz narin bilen birine sokturun derim. Boya rengini böcek siyahı veya parlak siyah derseniz anlar.

Hocam boyacı bir arkadaşım var o söktü ve boyadı sonrada geri taktık. Yanlız tırnaklar biraz narin bilen birine sokturun derim. Boya rengini böcek siyahı veya parlak siyah derseniz anlar.
Anladım hocam saolasın..

Güzel olmuş. güzel günlerde kullanmanız dileğiyle. :)  

ön 2 cam için ziebart 200 tl fiyat verdi, diamond yaptırırsam onu da yaptıracağım,

ziebart'ın 1 numarası arka karartılmışlarla uyum sağlıyor mu?

@magic hocam, boya korumada paylaştığım görsellere bakabilirsiniz. Ön yanlar 2 numara arkalar 1 numara. Gayet uyumlu oldular.

Ön cam Hariç Merter Mequiars  500 lira fiyat verdi 10 yıl garantili , biraz yüksek geldi avrupa yakasında var mı bildiğiniz bir yer daha uygun fiyata

Ön cam Hariç Merter Mequiars  500 lira fiyat verdi 10 yıl garantili , biraz yüksek geldi avrupa yakasında var mı bildiğiniz bir yer daha uygun fiyata
lumar bayisi var bahçelievlerde. 350'ye yaptırdı bir arkadaş en son.

Bugün Llumar marka cam filmini yaptırdım ön cam 0.50 diğer her yer 1 numara,arka camlar kendiliğinden karartmalı olduğu için önlerden daha koyu gözüküyor.Dışarıdan içerisi zor seçilse de içeriden hiç bir sıkıntı olmadan dışarıyı görebiliyorsunuz.

FullSizeRender (00000004).jpg

Geri
Üst Alt