Golf 7 Cam Filmi

Merhaba arkadaşlar aracı ilk aldığımda cam filmi ve boya koruma yaptırmayı planlıyorum.

Doğru bir karar mıdır ? Önce Hangisi olmalı, sıralaması konusunda bana yol gösterebilir misiniz ?

Cam filmi olarak Ziebart'a karar verdim, ürünleri kaliteli diye algıladım okuduğum kadarıyla.

Arka ve arka yanlar factory default filmli gelicek zaten, ön cama düşük numaralı ön yam camlara en koyusunu yaptırayım diyorum arkadaki %65'lik karartılmışlar arasında sırıtmazsa.

jajaja dedi:
Merhaba arkadaşlar aracı ilk aldığımda cam filmi ve boya koruma yaptırmayı planlıyorum.

Doğru bir karar mıdır ? Önce Hangisi olmalı, sıralaması konusunda bana yol gösterebilir misiniz ?

Cam filmi olarak Ziebart'a karar verdim, ürünleri kaliteli diye algıladım okuduğum kadarıyla.

Arka ve arka yanlar factory default filmli gelicek zaten, ön cama düşük numaralı ön yam camlara en koyusunu yaptırayım diyorum arkadaki %65'lik karartılmışlar arasında sırıtmazsa.
Hocam ziebart çok doğru bir karar. Tüm işlemleri orada yaptırabilirsiniz. On cama yaptırmayın derim ;) güvenlik herşeyden önde gelir

@yusuf hocam ön cama en ince olanı çektirsekte tehlike arz ediyor mu ? ben sağda solda hep görüyorum, güzel araçlarda her yerinde film kaplı. 

@yusuf hocam ön cama en ince olanı çektirsekte tehlike arz ediyor mu ? ben sağda solda hep görüyorum, güzel araçlarda her yerinde film kaplı. 
Hocam karanlık ortamda ne kadar ince olsa da görüşü azaltacaktır.

@yusuf hocama katılıyorum, en azından ön camda hiç cam filmi olmamalı güvenlik açısından (ki ben hiç bir cama düşünmüyorum ama yaptıranlara saygım sonsuz)

Bende bugün Trabzonda konusunda iyi olan bir Cam merkezinde lumart art 35 ön yan camlara için 250 TL fiyat aldım. Ön cam için Air 80 için ise  300 TL .her ikisini birden düşünürsem 500 TL yapabilrizi dedi. lumar ın bu ürürünün bizim highline araçların %65 karartılmış arka camlara uygun olduğunu ayrıca ifade etti. gerçi % 100 uymasına iannmıyorum ama en azından %85-90 arası tutsa olur en azında sırıtmayacaktır. şuan için fiyat biraz yüksek geldi bakalım ya indirim yapar yada başka yerden yaptırırım nede olsa acelem yok :)  

@Ender fiyat yüksek hocam. İstanbulda lumar 150 fiat verdi ön cam için bana. ;) diğer 5 camı 300e yatırırmıştim.

@Ender fiyat yüksek hocam. İstanbulda lumar 150 fiat verdi ön cam için bana. ;) diğer 5 camı 300e yatırırmıştim.
Bende öyle dedim zaten. malum Trabzonda esnaflar biraz yüksekten uçmayı seviyor birde rakibi olmayınca böyle fiyat çekiyorlar :)  biraz daha beklesin olmadı Adana da yaptırırım :)  yada K.Maraş da yada yolumun üzeri bulunduğum herhangi bir yerde sıkıntı yok yani :)  

Bugün yarın derken yaz geldi hocam.. Ama en kısa zamanda yaptıracam.. Müsait zamanda detayları yazarsan sevinirim.. 

@brkylmz

@fcsrn@alper32 teşekkürler işim dün akşam bitince yola çıktım o yüzden gündüz fotolari ni ve detayları aktaramadim. Bugün hepsini ayrıntıyla yazicam.

Geri
Üst Alt