Golf 7 Cam Filmi

yusuf dedi:
@mcanerol

Hocam lumar yaptırdım. Kapı içini sokmuyorlar. Sadece üstten az gevşetip fitili çıkarıyorlar. Eğer öyle olmaz ise film belli olur bir miktar. İçiniz rahat olsun. İyi işçilik ile hiç problem olmaz.
Hocam simdi aile dostumuza yaptırıcam. 3M cam filmi kullanıyorlar ayrıca elemanları sadece bu is icin disarda geliyor. Fakat bilmiyorum kapı içlerini sokuyorlar mi diye ? Buda açıkcası sokuyorsalar tedirgin ediyor beni.

yusuf dedi:
@mcanerol

Hocam lumar yaptırdım. Kapı içini sokmuyorlar. Sadece üstten az gevşetip fitili çıkarıyorlar. Eğer öyle olmaz ise film belli olur bir miktar. İçiniz rahat olsun. İyi işçilik ile hiç problem olmaz.
Aynen katılıyorum. Bende İzmir özgörkey e yaptirttim seramik kaplama yanında llumar güvenlikli cam filmi. Cami komple cikartmadiklari için bir problem olmayacaktır.

Film çekildikten sonra boşluk kalıp kalmadığı film çekilirken bir solüsyon kullanıldığı için o an belli olmuyor. Zamanla belli oluyor sonuç.

Muğla da bu uygulamayı  yaptıracak yer olmadığından izmirde yaptırdım. 2 camda hava boşluğu çıktı (arasinda kil-toz) kalmis. 2cami Yeniletmek için 450km yol yaptım bugun. Sonucu zamanla gorucez.

Bu sebeple uygulamayı yaptiracaginiz yer size mümkün olduğu kadar yakın olursa iyi olur

@major24

Aynen Hocam yakınlık konusunda katılıyorum benim arka camda sorun çıkmıştı iki gün sonra falan gittim yakın olunca uzak olsaydı belki o yolu gitmezdim bile.

Bursa doğuş oto da cam filmi uygulatan var mı?

Aracı oradan teslim alıcam iyi işçilik ve malzemesi varsa yaptırsam mı diyorum.

İletişim bilgilerimi aldılar arıcaklar gün içinde yinede yazayım dedim.

Ben ön sağ-sol cama Nilüfer Ziebart'ta yaptırdım, işçilikten memnun kaldım. Tavsiye ederim.

herkese selamlar,cam filmi konusudna kapı içi sökülüyomu yada eksik kalıyomu montaj nasıl gibi sorular sorulduğunu gördüm daha yeni yaptırdığım için ön iki cama(arka ikisi fabrikasyon karartılmış).daha önce cam üzerinde uygulanıyordu araç içine döşemesine sıvı sıktıklarından istemeyerek gittim ama usta fitili çıkardıktan sonra bi hamlede camı komple aldı yuvasından tabi ben şaşkınlıktan cam gitti dedim kendi kendime :D meğersem yeni nesil bi çoğu arabada bu şekildeymiş en güzel kısmıda cam çıkıp film masaüstünde montaj yapıldığından ne altta boşluk kalıyo ne araç içinde herhangi bi su,sıvı vs leke şansı yok artı montaj çok hızlı...

Solarguard cam filmi hakkında bilgisi olan var mi ?

@krmbsbg

hocam benim camları sökmeden taktılar ziebartta , ne kadar özenle çalışsalar da  kapı döşemeleri ıslandı biraz. ama kurudular ve sıfır leke.

Bugün llumar antalya bayiinde ön yan camlara llumar atr20 filmleri uygulattım isciliklerini de filmin kalitesini de cok begendim. Antalya sartlarinda film olmadan olmuyor. Sol kolum kavrulup dururdu araba kullanirken. Bayram sonrasinda ön cama seffaf llumar air 80 blue film de yaptiracagim. Seffaf olmasina ragmen gunesten dolayi olan isinmayi yari yariya azalttigi tecrube edilmis. Youtube'da videolari mevcut. Bu arada arkadaki karartilmis camlarla harika bir uyum gosterdi llumar atr20.

5add31554700314d3838175ef9a84224.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

@theGenius llumar air 80 deneyimini merakla bekliyorum. Benim de düşündüğüm bir uygulama. Yanlara da atr 50 düşünüyorum.

@alper32 air 80'i havaların erken bozmasıyla erteledim hocam. Mayıs ayı gibi yaptıracağım. Ayrıca atr 50'yi genelde en ön cama çekiyorlar en açık tonda olduğu için. Yan camlar için atr 50 fazlasıyla açık renk kalacaktır. Benim ön yanlar atr 20 olarak yapıldı. Normalde arka camlar için film düşünmüyordum, kendinden renki oldukları için fakat işçiliklerini çok beğenmemden ve ön arka ton farkını kapatmak için, arka yanlara da atr 35 çekildi. Şimdi araba çok daha güzel duruyor. Sadece bagaj camına çektirmedim. Siz de en azından yanlara atr 35 düşünün bence.

Ekli dosyayı görüntüle 707

@theGenius

Maşallah aracınıza,bayramda Antalya daydım,güzel şehirde yaşıyorsunuz.

@Umut

Teşekkürler Umut Hocam.

Umarım memnun kalmışsınızdır Antalya'dan :) Fazlaca şehir gezdim. Tabi ki ülkemin her memleketi güzel yalnız Antalya kadar beğendiğim bir yer çıkmadı henüz :)

theGenius dedi:
@Umut

Teşekkürler Umut Hocam.

Umarım memnun kalmışsınızdır Antalya'dan :) Fazlaca şehir gezdim. Tabi ki ülkemin her memleketi güzel yalnız Antalya kadar beğendiğim bir yer çıkmadı henüz :)
Doğma büyüme Adana lıyım neyini seviyorum derseniz kışın kar buz olmaz başka da aklıma bir şey gelmiyor...

Yazın insanlar sıcaktan ya yaylaya ya denize kaçar,bir aralar işsizlikte şampiyonduk.Neyse hemşehrilerimi daha fazla kızdırmayayım. :)Antalya da bir sirkülasyon,enerji,hareket var ne iş yapsan para kazanırmışsın gibi...

Geri
Üst Alt