Golf 7 Cam Filmi

@yusuf , konuya yazı yazmanın sebebi başka küçük noktalardi(20cm uzaktan görünebilen) bunu sonradan fark ettim.

Aracim suan 900km de , Yarın bodruma gidiyorum. Dönüşte 1000km olacak. Filmler için izmire giderken otobanda motor açma adımina gecerim, max hızı merak ediyorum.

major24 dedi:
@yusuf , konuya yazı yazmanın sebebi başka küçük noktalardi(20cm uzaktan görünebilen) bunu sonradan fark ettim.

Aracim suan 900km de , Yarın bodruma gidiyorum. Dönüşte 1000km olacak. Filmler için izmire giderken otobanda motor açma adımina gecerim, max hızı merak ediyorum.
Değerli Hocam,

Hayırlı olsun.

Tünelden İzmir e kadar otomatik radara dikkat edin hocam

Değerli hocalarım. Ben de Golfumun ön iki camına film yaptıracağım. Llumar antalya bayisinden ön iki cam için 150 TL fiyat aldım 2 numara olacak film. Llumar'ın atr serisi filmleri hafif yeşilimsi olduğu için, arkadaki karartılmış camlar ile uyum sağladığı söylendi bana.

Merak ettiğim bir şey var yalnız. Llumar bayisi, kapının iç döşemesine dokunulmayacağını, sadece cam fitillerinin söküleceğini belirtti. Sizin işlemleriniz de bu şekilde oldu ? Bunları söktürtmemin bir zararı olur mu sizce ?

@yusuf

Yusuf Hocam;

Cam fitili dedikleri yer, tam camın bittiği noktadaki yumuşak plastik bölge mi ? Hani kapı kolunun ve ayna ayar düğmelerinin olduğu yumuşak kısım ?

theGenius dedi:
@yusuf

Yusuf Hocam;

Cam fitili dedikleri yer, tam camın bittiği noktadaki yumuşak plastik bölge mi ? Hani kapı kolunun ve ayna ayar düğmelerinin olduğu yumuşak kısım ?
Yumuşak siyah kısım hocam. Bu camı içten ve dıştan sabit tutan bölüm.

@theGenius  Ben yaptırdığımda fitilleri sökmediler tabi söken yerler de var ama @yusuf hocamın da dediği gibi sıkıntı olmaz, ben ön cama çektirmemiştim gece sıkıntı yaratır diye ama cuma günü o iş te çıktı aradan ve hiç bir sıkıntısı da olmadı karanlıkta kullanırken.

@KabileReisi

Sağolun hocam. Ben ön cama Llumar air 80 serisi düşünüyorum. Şeffaf olup ısıyı kesmesi çok önemli. Ama kış aylarında daha ucuza halletmeyi düşünüyorum tabi bunu  8D . Diğer camlar fazla beklemenin anlamı yok tabi :)

@theGenius

100 lira verdim ben ön cam için markası Llumar, kalınlık için  0.5 dedi ön camlara sadece bunu kullanıyorum falan bizde güvendik yaptırdık :D Şimdilik bi sorun yok ilerde nasıl olur bilinmez tbi

@KabileReisi

Size normal renkli cam filmi takmışlar hocam ama 0,5 ise sorun olmayacaktır. Hem orjinal LLumar ise zaten herhangi bir sıkıntı da yaşatmayacaktır size :'(

@theGenius

Evet nomal film ben şeffaf istemedim zaten kasıtlı olarak, film de orjinal olması lazım içinde hologram gibi bişeyler gösterdi falan filmin üzerinde lazerli işlenmiş gibi, neyse artık olan oldu zaten :D

Aracı aldığımdan beri aklıma yaptırmak istiyorum cam filmi ama zaman bulamadım bir turlu. Bayram tatilinde halletmek istiyorum. Fakat sorduğum yerlerde kapinin içini sokup yapmak istiyorlar. Açıkcası bu şekilde yaptırmak istemiyorum. Farklı bir yolu yok mu kapının ici sokulmeden ?

@mcanerol

Hocam lumar yaptırdım. Kapı içini sokmuyorlar. Sadece üstten az gevşetip fitili çıkarıyorlar. Eğer öyle olmaz ise film belli olur bir miktar. İçiniz rahat olsun. İyi işçilik ile hiç problem olmaz.

Geri
Üst Alt