Golf 7 Cam Filmi

Selam

BS serisi  CS serisinin alt versiyonu ama rakiplerine göre ıyıdır.CS serisi bu işin bir numarasıdır. Yaptırmışken CS serisini tercih etmenizi tavsiye ederim Golf aracı 500 TL ye yaptırma imkanımız var Yapan arkadaşım 3M firmasından cam filimi bölümünde çalışmış şimdi kendi işini yapıyor kullandığı filimi benden alıyor.Bu konuda size garanti veririm. Kapalı alanınız varsa istediğiniz yerde aracınızı filim kaplamasını yapar.Yoksada yardımcı olur.Zira eurodan dolayı cam filimi ücretleri artmıştır her geçen gün de artmakta dır .CS serisinin UV dayanımı daha iyidir.

Saygılarımla

Slm Alpay bey, 6 mt CS fiyatı nedir acaba ? Şehir dışına kargo yapma şansınız var mı ?

iyi günler arkadaşlar
bugün cam filmi için sanayiden 450 tl fiyat aldım llumar marka.. bi de servisi arayım dedim ve scorpion marka filme 500 tl fiyat verdiler .. önerisi olan varmıdır. bi de sizlere sormak istedim.. 
Lamar yetkili bayisi bulun hocam. Bu iş sanayi ya da servis işi değil.

Merhaba golftutkusu Dostları;

Aşağıdaki resimde Lumar cam filmi özellikleri bulunmaktadır. faydalı olabileceğini düşünerek paylaşmak istedim.

Kendimde Lumar cam filmi yaptırmayı düşündüm, Fakat Highline Arka %65 Karartılmış camlar için en ideal olan AT 35 GN SR HPR serisini Tüm Türkiye dahil Bulamadım. Diğerleri içinde Ton farkı olacağından düşünmedim. Adana daki Lumar bayiinde ön 2 cam için bulduksada yeterli olmadı ama onuda bekletiyorum Adana ya gittiğimde en azından ön kapı 2 cam  için bu sorunu çözmüş olurum.

Sizlerinde varsa çözüm önerileri ve tavsiyeleri alabilirim. Teşekkür eder Saygı ve Sevgilerimi Sunarım. :'(

z31P6D.jpg

Not:Resim  Lumar Türkiye/Lumar Adana Bayii Of Tuning internet sitesinden alınmıştır.

bugün 3 ayrı arkadaşım Marmaris te onca emsal karara rağmen filmden ceza yedi. (ön camlarında film yoktu) 1 hafta süre vermiş polisler filmlerin sökülmesi için, aksi takdirde trafikten men.. Anladığım kadarı ile tamamen polisin inisiyatifinde bu iş. Filmli araçlar için tavsiyem çevirmeye denk gelirseniz ilk yapacağınız iş camları indirin.

bugün 3 ayrı arkadaşım Marmaris te onca emsal karara rağmen filmden ceza yedi. (ön camlarında film yoktu) 1 hafta süre vermiş polisler filmlerin sökülmesi için, aksi takdirde trafikten men.. Anladığım kadarı ile tamamen polisin inisiyatifinde bu iş. Filmli araçlar için tavsiyem çevirmeye denk gelirseniz ilk yapacağınız iş camları indirin.
Filmler kaç numaraydi hocam. ?

tümü medium du Yusuf hocam, 2 numara yani.

vay arkadaş insancıklar bedavaya söktüler filmlerini.. Detayları belli olsa da onaylatsak şu filmlerimizi.

Lumar atr15 yaptırdım 500tl ye çok memnun kaldım. En çok sıkıntı yaptığım konu gece park ederken aynadan görünmeyeceği idi ama bu konuda beklediğimden çok iyi çıktı. Velhasıl para yalan söylemez. Ayrıca mavişime bi asalet kattı :)  

IMG_3778.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaklaşık bir ay önce İzmir lumar bayisinde yaptırdım ön cam air diğer camlara atr 35  yaptırdım çok memnun kaldım ısı engellemesi çok iyi. Ön cam airde herhangi bir görüntü engellemesi söz konusu değil. Yaptıracak arkadaşlara tavsiye ederim

IMG_4533.JPG

IMG_4534.JPG

Resmi gazetede de yayınlansa bu konu tamamen polisin keyfine kalmış.

Lumar atr15 yaptırdım 500tl ye çok memnun kaldım. En çok sıkıntı yaptığım konu gece park ederken aynadan görünmeyeceği idi ama bu konuda beklediğimden çok iyi çıktı. Velhasıl para yalan söylemez. Ayrıca mavişime bi asalet kattı :)  

Ekli dosyayı görüntüle 10988
Atr15 çok koyu kalmadı mı.Ben önler 35 arkalar 20 yaptırdım.Arkalar ciddi koyu geldi.

Merhaba Arkadaşlar, 

İstanbul Anadolu yakasında Lumar cam filmi nerede yaptırabilirim. Forumda bulamadım, Google da aradım ama pek içime sinecek profesyonel servisler bulmadım. 

Yardımcı olursanız sevinirim. Eğer yok ise Ziebart yaptıracağım Maltepe de. 

Teşekkürler...

Geri
Üst Alt