HAYALET GÖSTERGE - GOLF 7

Vibrant

Üye
İsim
Can
Arkadaşlar merhaba.Aşağıdaki gibi bir uygulama varmış.Ender elektronik sayfasında çıktı.Bende yeni gördüm, paylaşmak istedim.Daha önce paylaşıldıysa kusura bakmayın :'(

img_2520.jpg

img_2509.jpg

img_2507.jpg

@yusuf forumda varsa link atar msıın bizde görelim.Ama bayağı güzel bişeye benziyor.Audiye yeni kasada gelecekti.Acaba Golf e de yeni kasasında gelir mi ki?

@yusuf forumda varsa link atar msıın bizde görelim.Ama bayağı güzel bişeye benziyor.Audiye yeni kasada gelecekti.Acaba Golf e de yeni kasasında gelir mi ki?
yeni kasada geleceğine şüheniz olmasın, passat çıkması hayalet göstergeler golf ile çalışıyor.

Değerli Hocam, youtube da ki Golftutkusu kanalımızda inceleme videolarımız mevcut. Bide aşağı da ki linkte bulunan inceleme yazısında yine resimleri ve anlatımı mevcuttur. Canlı görmek gibi olmasa da bir nebze merakınızı giderebilir belki. :)  

@fcsrn Üye oldum hemen. youtube dan izlerim bir ara.Kapak resmide benim aracın aynısı olmuş.Hoş tesadüf oldu :mad:

Geri
Üst Alt