Golf 1.2 TSI DSG Comfortline

karakurum

Üye
İsim
Mehmet Çağrı Karakurum
Öğleden sonra teslim aldım aracımı nihayet. Özelliklerini ve DSG kullanımını detaylı bir şekilde anlattılar. Lastik basınçlarını ayarladılar, son bir kez ince temizlik yaptılar çıktım yola. İlk kez otomatik vites kullanıyorum ama sıkıntı çekmedim. Motor iyi çekiyor. Sessizlik çok iyi. Yol tutuş çok iyi. Otomatik klima mükemmel çalışıyor. Koltuklar rahat. Direksiyon üzerindeki kumandalara Polodan aşinayım zaten bir sıkıntı çekmedim. Lastikler 205/55/16 Continental ContiEcoContact 5. Arabayı kısaca değerlendirmem gerekirse çok beğendim. İyiki almışım. Fotolar aşağıda. 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

@karakurumHayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız güzel günlerde kullanın.

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Golf'ün Fiyat/Fayda oranı en yüksek modeli bana göre 1.2 tsı dsg comfort.Çok memnun kalacağınıza eminim..

Teşekkürler, polodan çok memnundum konforundan, yol tutuşundan. Golf ondan bariz iyi. İnşallah utandırmaz.

Bu arada comfortline da ben cd-mp3 çalar yok diye biliyordum ama benim araçta mevcut. Ben mi yanlış hatırlıyorum?

Teşekkürler, polodan çok memnundum konforundan, yol tutuşundan. Golf ondan bariz iyi. İnşallah utandırmaz.

Bu arada comfortline da ben cd-mp3 çalar yok diye biliyordum ama benim araçta mevcut. Ben mi yanlış hatırlıyorum?
Bluetooth,cd-mp3,sd cart,usb hepsi mevcut aracınızda.Aklınızda yalnış kalmış.

Evet varmış cd-mp3 çalar

@karakurum Hocam aracınız hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hayırlı olsun hocam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt