Katlanır Ayna Kodlaması ile ilgili

Okan Doğru

Yeni Üye
Mehrabalar Arkadaşlar

2013 model higlie golf 7 aracıma katlanır ayna aldım ve montajını yaptım hatta içerden katlama kodlamasını dahi yaptım. Fakat kumandadan katlama ve ayna altı aydınlatmaları çalıştıramadım. Bu konu da yardım edecek bir arkadaş var mıdır ?

Mehrabalar Arkadaşlar

2013 model higlie golf 7 aracıma katlanır ayna aldım ve montajını yaptım hatta içerden katlama kodlamasını dahi yaptım. Fakat kumandadan katlama ve ayna altı aydınlatmaları çalıştıramadım. Bu konu da yardım edecek bir arkadaş var mıdır ?
Üstadımızı davet edelim.

@MSE

Mehrabalar Arkadaşlar2013 model higlie golf 7 aracıma katlanır ayna aldım ve montajını yaptım hatta içerden katlama kodlamasını dahi yaptım. Fakat kumandadan katlama ve ayna altı aydınlatmaları çalıştıramadım. Bu konu da yardım edecek bir arkadaş var mıdır ?
Hocam şunları dener misiniz. Sabah yine detaylı bakacağım.

(22)-Access control 2-Menuesteuerung Spiegelabsenkung > active

(23)-Access control 2-Funk Spiegelanklappen > active

(24)-Access control 2-Funk Spiegelanklappung Modus > by look command via remote control key

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selamlar. Bende çinden getirtmeyi planlıyorum. Aynaları kaça aldın? Link atarasan daha çok sevinirim. Bir de aynaların araca tanıtılması ile ilgili full katlama kodlamasını paylaşırmısın? Arşivime almak istiyorum. Teşekkürler.

Selamlar. Bende çinden getirtmeyi planlıyorum. Aynaları kaça aldın? Link atarasan daha çok sevinirim. Bir de aynaların araca tanıtılması ile ilgili full katlama kodlamasını paylaşırmısın? Arşivime almak istiyorum. Teşekkürler.
Hallederiz abi . Uğraştığın diğer işlere göre bu daha kolay :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yavuzbattal aynaları Ankara'dan dürüst bir satıcıdan aldık. Almanya'dan test aracından sökülüyormuş yani tamamen orjinal ve hiç bir sıkıntıda yaşamadım. Led stop ve katlanır ayna setini 2000 liraya aldım. düşünürseniz telefon numarasını verebilirim. 

Necati Ustam eyvallah kardeşim. Kapı altı ışıkları ile birlikte takmak istiyorum. Hanımı kandırmak üzereyim nerdeyse. Çalışmalar devam ediyor. Barış süper olur. Çinden almaktansa...

@yavuzbattal aynaları Ankara'dan dürüst bir satıcıdan aldık. Almanya'dan test aracından sökülüyormuş yani tamamen orjinal ve hiç bir sıkıntıda yaşamadım. Led stop ve katlanır ayna setini 2000 liraya aldım. düşünürseniz telefon numarasını verebilirim. 
Muhtemelen Hakan dan aldınız. Bir arkadaşım için Led stop sorduğumda abi daha yeni Bursa ya yolladım demişti. Telefonun sonu 63 63 ise aynı arkadaştan bahsediyoruz :)  Dürüst bir arkadaşım 

@necati hocam doğrudur :)  ta kendisi . ben çok memnun kaldım. dürüst birisi ihtiyacı olan varsa çin malı almaktansa o kişiden orjinal almasını tavsiye ederim ... :000274-medium:

iyi günler.telefonunu rica edebilirmiyim

sadece katlanır aynaların fiyatı nedir acaba? birde satıcının telefonunu bende alabilirmiyim.

Geri
Üst Alt