Golf 7 orjinal bijon uzunluğu

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Selamlar,bilmiyorum bilgisine ulaşabilir miyim ama sökmeden önce sormak istedim.18 durban orjinal jantlarımda kullanılan fabrikasyon bijonun kafasız olarak uzunluk ölçüsü gerekiyor bana.Tabi birde bijonun resmi varsa çok iyi olacaktır.Sebebine gelecek olursam Almanya'dan kuzenime spacer sipariş edeceğim ona gerekiyormuş.

Evet kafası hariç. 

Ben bijon uzunluğunun neden gerekli olduğunu anlamadım. Orijinal bijona göre spacer takılmaz ki.

Eğer spacer alacaksanız, aracın kendi bijonlarını kullanamazsınız zaten. Mutluka ayrı, uygun ölçülerde, kaliteli bir parça olmalı.

Benim aracımda 20mm spacer var, kutu içinde uzun bijonalar çıkmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bijon uzunluğunun neden gerekli olduğunu anlamadım. Orijinal bijona göre spacer takılmaz ki.

Eğer spacer alacaksanız, aracın kendi bijonlarını kullanamazsınız zaten. Mutluka ayrı, uygun ölçülerde, kaliteli bir parça olmalı.

Benim aracımda 20mm spacer var, kutu içinde uzun bijonalar çıkmıştı.
o kısmı neden istediğini bende anlamadım zaten ama yeni bijon sipariş edicem senin bijonların ölçülerini ve resmini at dedi bugün zaten tekini söküp dediğini yaptım.Hr marka önlere 12mm arkalara 15mm ve ona uygun bijonlarla birlikte alıp haftaya getirecek Almanya'dan.Bijonları da alıyoruz yani.

Geri
Üst Alt