2006 golf 5 benzinli kavrama ayari

gizem

Yeni Üye
İsim
gizem
merhaba. 2006 golf aldik birkac gun once. debriyaj kavrama cok yukarda. diger ararclarimda debriyaja ayar yapilabiliyordu. bundada kavrama ayari yapiliyormu? yokuslarda zorluyor bilgisi olan varmi .tesekku r ederim

Ben benim golf 7 aracımında kavramasının sanki biraz yukarıda olduğunu düşünüyorum.Araç 3000 km de ama tam dipte değil debriyajdan ayağımı 3-4 parmak yukarı çekince kavrıyor gibi manuel golf7 kullanan arkadaşlarımız herkeste durum aynı mı?Babam kullanıyor normal diyor kavrama noktası için 2012 polo aracımın baskı balatasını ikinci el aldığımda değişmiştim dükkandan çıkarken o da dipte değildi.

merhaba. 2006 golf aldik birkac gun once. debriyaj kavrama cok yukarda. diger ararclarimda debriyaja ayar yapilabiliyordu. bundada kavrama ayari yapiliyormu? yokuslarda zorluyor bilgisi olan varmi .tesekku r ederim
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Bütün araçlarda bu ayarlama yapılabilir; ancak gittikçe daha yukarıda kavrayan debriyaj,  kavramanın bittiğinin işaretlerinin başında gelir.

Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Bütün araçlarda bu ayarlama yapılabilir; ancak gittikçe daha yukarıda kavrayan debriyaj,  kavramanın bittiğinin işaretlerinin başında gelir.
Golflerde ve birçok yeni araçta debriyaj pedalı hidrolik değil mi?Hidrolik pedallarda ayarlama nasıl yapılıyor ki?

Golflerde ve birçok yeni araçta debriyaj pedalı hidrolik değil mi?Hidrolik pedallarda ayarlama nasıl yapılıyor ki?
Doğrudur Değerli Hocam

Ama küçük bir detay var: Hidrolik destekli

Golf 5 te durum nedir emin değilim açıkçası.

@Orhandegerli hocam gecikme için çok özür dilerim golf 5 6 7 debriyaj mantıkları aynı fakat 5 lerde debriyaj yapısından dolayı biraz yukarıda pedalda sertlik mevcut ise baskı kaynaklıdır değişiminde fayda var

Geri
Üst Alt