1.6 tdi midline plus hakkında acil yardım

emrekalem

Yeni Üye
İsim
Yunus Emre KALEM
Arkadaşlar merhabalar. Acilen yardımlarınızı bekliyorum. Opel corsa aracımı gün itibari ile satacağım, anlaştım çok şükür ve artık golfüme kavuşabilirim:) 1.6 tdi midline plus almayı düşünüyorum ancak bütçem de maximum 66000 tl civarı. Almak istediğim rakam yani beni zorlamayacak rakam ise 63000-64000 tl civarı. Sizlere sorum şu: Ekstra özellikler hakkında hiç bir bilgim yok. Fiyatlarına nereden bakabilirim ya da siz yazar mısınız? örneğin sis farı taktırınca statik dönüş farı da eklenmiş mi oluyo ikisini de sadece sis farını taktırarak halledebilir miyiz mesela? Eğer öyle ise sis farının fiyatı ne kadar? Değilse ayrı ayrı fiyatları ne kadar? Ön ve arka park sensörleri ne kadar? Hız sabitleyici ne kadar? Ayrıca aracı alırken dikkat etmem gereken şu var mı bu özellik çok pahalı ya da şufiyatta bu özelliğe de bak olup olmadıgını kontrol et şöyle avantaj saglar vs diyebilceğiniz özellik var mı? 1 eylüle kadar arabayı almam gerek lütfen yardımcı olun

Arkadaşlar merhabalar. Acilen yardımlarınızı bekliyorum. Opel corsa aracımı gün itibari ile satacağım, anlaştım çok şükür ve artık golfüme kavuşabilirim:) 1.6 tdi midline plus almayı düşünüyorum ancak bütçem de maximum 66000 tl civarı. Almak istediğim rakam yani beni zorlamayacak rakam ise 63000-64000 tl civarı. Sizlere sorum şu: Ekstra özellikler hakkında hiç bir bilgim yok. Fiyatlarına nereden bakabilirim ya da siz yazar mısınız? örneğin sis farı taktırınca statik dönüş farı da eklenmiş mi oluyo ikisini de sadece sis farını taktırarak halledebilir miyiz mesela? Eğer öyle ise sis farının fiyatı ne kadar? Değilse ayrı ayrı fiyatları ne kadar? Ön ve arka park sensörleri ne kadar? Hız sabitleyici ne kadar? Ayrıca aracı alırken dikkat etmem gereken şu var mı bu özellik çok pahalı ya da şufiyatta bu özelliğe de bak olup olmadıgını kontrol et şöyle avantaj saglar vs diyebilceğiniz özellik var mı? 1 eylüle kadar arabayı almam gerek lütfen yardımcı olun
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

İlk larak "Opsiyonel donanımlar" konusuna bakmanızı önereceğim. Aşağıdaki linke tıklamanız yeterli. 

http://www.golftutkusu.com/forum/23-opsiyonel-donanımlar/

Sis farları hakkında detaylı bilgi ise burada.

Ancak sorunuza da yanıt vereyim.

2015 haziran ayından itibaren connectivity package denen bluetooth bağlantısı ve USB bağlantısı standart oldu, dolayısı ile fonksiyonel deri direksiyon da artık standart olarak bulunuyor.

Evet sis farlarına sahip olunca statik dönüş farlarına da sahip oluyorsunuz. Fiyat 511 TL.

Maalesef sürüş konfor paketi ekletemiyorsunuz.

Park sensörlerini  kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine ödenen miktarı fazlasıyla karşılayacaktır. 

Midline Plus donanım serisi genellikle donanımlı olarak hazır bulunmaz ve satarken de özellikle bir donanım aranmayacağı için dikkat edin diyeceğimiz bir donanıma da sahip değildir.

Hayırlı olsun 

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam çok teşekkürler vakit ayırıp yazmışınız inanın mutlu ettiniz. Sis farları 511 tl ancak işçilik hariç tabii ki değil mi? Yani 1000 tl civarına ulaşabilir. Bunlar sadece malzeme parası sanırım?

bu arada sensör fiyatları hız sabitleyici fiyatlarını falan bulamadım attıgınız linkte yardımcı bir link daha atabilir misiniz acaba?

Değerli Hocam 

Rica ederim.

Vermiş olduğum rakam fabrikasyon montaj için sipariş aşamasında ödenecek tutardır. 

Servisin maliyetleri hakkında bilgim yok maalesef.

çok teşekkürler şimdi gördüm elinize saglık yine sorum olursa değerli vaktinizi almazsam sorabilirim, çok teşekkürler kolay gelsin iyi günler

@emrekalem hocam öncelikle dizel de kesin kararlı mısınız. Yılda kaç km yapıyorsunuz. Sis farı sonradan montaj 1.000tl civarı. 

ikinci el alacağınız öncelikle odak noktanız temiz ve düzgün bir araç olmalı. midline dizel araçlar genelde filo kiralama şirketlerinde bulunuyor. o yüzden dikkatli olmanız lazım. km düşürme olayları çok yaygın. bu yüzden tavsiyem o bütçe ile temiz bir comfortline golf 7 tdi aramak olmalıdır.

midline plus sahibiyim dilerseniz arayın görüşelim 532 548 17 66

çok teşekkürler sabah arayacağım, siteye de site kullanıcılarına da bayıldım hepiniz çok naziksiniz teşekkürler arkadaşlar. Bugün bana çok enteresan gelen bir şey duydum. Bi galeri sahibini aradım. 2016 trafiğe çıkışlı 2015 model golf 7 1.6 midline plus. Sis farını sordum verdiği cevap çok şaşırttı beni. 2016 çıkışlı her söz konusu araçta sis farı ve statik dönüş farlarının entegre hale getirildiğini söyledi. Kendiliğinden var diyo yani. Doğru olabilir mi, bu sorunun cevabı çok önemli benim için

çok teşekkürler sabah arayacağım, siteye de site kullanıcılarına da bayıldım hepiniz çok naziksiniz teşekkürler arkadaşlar. Bugün bana çok enteresan gelen bir şey duydum. Bi galeri sahibini aradım. 2016 trafiğe çıkışlı 2015 model golf 7 1.6 midline plus. Sis farını sordum verdiği cevap çok şaşırttı beni. 2016 çıkışlı her söz konusu araçta sis farı ve statik dönüş farlarının entegre hale getirildiğini söyledi. Kendiliğinden var diyo yani. Doğru olabilir mi, bu sorunun cevabı çok önemli benim için
Değerli Hocam 

Galericilerin karakteristik "yerse" taktiklerinden...

Öyle bir şey yok., ancak keşke olsaydı.

Olsa biz bilirdik mutlaka. Hatta gerçekleşmeden önce bilirdik.

Size bayide şu anda bulunan bir midline plus fotoğrafı paylaşayım. 

Dilerseniz herhangi bir bayiyi arayıp teyid etmek de mümkün. 

Saygılarımla selamlıyorum sizi 

IMG-20160818-WA0000.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuyruklu yalan hocam :)

Hepinize çok teşekkürler. 1.6 midline plus aracımı almış bulunmaktayım. Amerikan filmlerine varana kadar sensör vs birçok özellik eklettim. Sadece hız sabitleyici kaldı, onu da memleketimde takan bulamadım (Aksaray) . Bakalım araştırmalara devam, çok teşekkürler tekrar herkese, iyi günler , hayırlı geceler :)

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Sakıncası yok ise ne özellikte kaç TL ye aldınız. Foto da isterim. 

Geri
Üst Alt