Kaza yaptık :(

emany

Üye
İsim
Emrah Şentürk
Merhabalar,

Eşim otoparka girerken sürgüle kapıya çarpmış sağ ön kapıdan. Sizce kapı değişir mi değişmeden yapılır mı?
95dbada836443bfc22b4170c9f24baa0.jpg
1d33eea00603a9a3cc21acde0257ad98.jpg
23d44eb32212eec21afaa8695e65bc09.jpg
af611febb6d00b5652442b0a8f83d1bd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam geçmiş olsun. Bilgili arkadaşlar cevaplayacaktır.

Geçmiş olsun

Marşpiyer de ezilmiş gibi

y servis değişim yapar gibi

marşpiyer değişim olamayacağı için boyanır.

@emany

Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Marşpiyel hariç tüm kısımlar boya dahi yaptırmadan çözülebilir.

Tam Tornado çizgisi üzerindeki sürtme ise kaliteli rötuş ile düzeltilmesi mümkün. 

Adres ve telefon numarası burada;

Geçmiş olsun Emrah Bey, hiç canınızı sıkmanıza gerek yok. Rabbim büyük kazalardan korusun hepimizi. O

Benzer durumun daha hafifi benim sürücü kapımda da mevcut. Kız kardeşim garajdan çıkarken, garaj kapısının alüminyum doğramasına sürtmesiyle oluşmuştu. 1,5 senedir elletmeye kıyamadım. Öyle geziyorum, nazarlık diyerek. 

Geçmiş olsun. Sanırım bayanlar biraz daha sıkıntılı bu işlerde geçenlerde benimde başıma geldi eşim park ederken başka bir aracın tamponuna sürttü ama allahtan pastayla hallettik. Tekrar geçmiş olsun.

@emanyDeğerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Marşpiyel hariç tüm kısımlar boya dahi yaptırmadan çözülebilir.

Tam Tornado çizgisi üzerindeki sürtme ise kaliteli rötuş ile düzeltilmesi mümkün. 

Adres ve telefon numarası burada;
Bizim araba ile değil de kayınpederin arabası ile yapmış kazayı. Onda da golf 7 var. Siyah yerleri sildim. Bu şekilde bir görüntü oluştu. Sizce marşpiyeli nasıl hallederler. Kaskodan yaptırsak tramer kaydı çok çıkar mı?

e75fbeda77dd6fe9cfc1fe6fd270bada.jpg
078802438a19072d8be0d3d7e803eaf4.jpg

Geçmiş olsun.

Boyasız göçük düzeltme örneği işinize yarayabilir;

ft85h.jpg

fyfsw.jpg

Bizim araba ile değil de kayınpederin arabası ile yapmış kazayı. Onda da golf 7 var. Siyah yerleri sildim. Bu şekilde bir görüntü oluştu. Sizce marşpiyeli nasıl hallederler. Kaskodan yaptırsak tramer kaydı çok çıkar mı?

Değerli Hocam 

Yanlış hatırlamıyorsam marşpiyel sökülüp çektirme yapılması gerekiyor. Çektirme işlemi ısıtılarak yapıldığı için mecburen boya yapılıyor.

Yetkili serviste yapılırsa bir hayli yüksek rakam çıkacağını tahmin etmek güç değil 

Hocam istanbul icin oneri var mi benim nazarliklardan kurtulmak istiyorum artik :)

IQsmart cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt