Golf7 için Aksesuar Seçenekleri Listesi

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
saygıdeğer arkadaşlar gerçekten burda olmak çok güzel ve faydalı benim aracımda 15 güne gelcek inş 1.4 hıghlıne tunsten gri bnde aracımın daha güzel görünmesini istiyorum okudukarımdan yola çıkarak yazacaklarımı yaptırmaya karar verdim eksik kalan varsa tamamlarsanız sevinirim 

1-ön panjur çıtası  2-cam film  3-iç dış kapı eşiği koruma  4-bagaj çıtası  5- vw logolu kapı altı ışıklandırma  6-bagaj havuzu  7-krom egzos ucu  8-vw logolu sibob kapakları             9-kaucuk paspas   10-boya koruma 
Değerli Hocam; Hayırlı olsun öncelikle.

Bu liste uzatılabilir ancak Allah sabır versin okumak için yazdıklarımı... :)

11. Kapı içleri ve bagaj kapağı önündeki tampon çıkıntısı üzerine şeffaf film kaplama 

öncelikle bu başlıktaki tüm konulara göz atmak...

http://www.golftutkusu.com/forum/53-bak%C4%B1m-ve-temizlik/

12. Meguiar's tan yıkama ve eldiveni şampuanı, Mammoth kurulama bezi, çift kova ve bu yöntem için kova diplerine plastik süzgeç.

13. iç kısımlara LCD TV Fırça, mikrofiber bez ve antistatik temizlik solüsyonundan oluşan temizlik kiti..

14. Özellikle yan camlara Su itici veya kaydırıcı.

15. 1 adet kur tozlu tip yangın tüpü

16. Aşağıdaki konuya göz attıktan sonra yan aynalara  uygun renkte ve tonda kaplama veya kapak alınabilir.

17. shark anten

18. Bu da var...

19.  sigara içen veya sigara içen yakınları olanlara harika bir donanım olan yan cam rüzgarlıkları:

20. uzun yolda bana kalırsa tek ve en makul seçenek olan tam boy kaput maskesi

21. kapı kolu arkasını çizik ve ojelerden korumak için

22. Bi-Xenon basic için turuncu gündüz farı

23. aracınızı güneş altına bırakınca mecburen güneşlik

24. Krom GTI ve R pedal seti. (Size orijinalini tavsiye ederim. İlk teslimatta alırsanız araç fiyatına ekleyip aynı orandaki indirimine bunu da dahil ediyorlar. Biraz daha ısrar belki daha ciddi bir indirim sağlayabilir fazla sayıda aksesuar alınırken.)

25. Cam filmi

26. Krom sevenlere krom cam çıtası veya çerçevesi 

27. Tamponunuzu delmeden pleksi plakalık

28. Antifrizli Cam suyu (Serviste 5 veya 10 lira konsantre olanlardan)

29. Serviste rötuş ücretsiz olsa da  ufak tefek şeylere gelip gitmemek için rötuş boyası servisten ücretsiz de temin edilebilir.

30. son olarak sitemize özgü kağıt paspas..

Moderatör tarafında düzenlendi:
bunu nereden alabilirim 

IMG_2121.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt