Golf Variant Türkiye'ye geliyor

buyur işte heyecanlandım bile :000043-medium:

vw.JPG

golf'de bagaj tartışmalarına variant son verecek,

golf'ün bagajı için "yer tasarruflu stepneli mi, normal stepneli mi 380 litre" tartışması son buluyor, stepnenin boyutunun önemli olmadığı bir devir başlıyor, konuyla ilgili görüştüğümüz yetkililer "mühim olan işlevi :), bu yüzden normal stepneyle bile 600 litrenin üstünde bir bagaj yaptık" dediler...

variant 600 litrenin üstündeki bagaj hacmiyle "bana bagaj lazım abi, onun için jetta aldım" zorunluluğuna da son veriyor, ismini vermek istemeyen yetkili "bagajsa bagaj" diyerek  son noktayı koydu... (magic haber ajansı gururla bildirir :p)

:000043-medium:

Ekli dosyayı görüntüle 4673

Moderatör tarafında düzenlendi:
Variant'ı araştırmamıştım, yalnız harika görünüyor. Volkswagen station işini biliyor ya. Genelde diğer markaların station modellerinde arka tasarım çok farklı olur, ama Volkswagenlerde o tutan arka tasarımları birebir aktarıyorlar ve araçlar kimliklerinden bir şey kaybetmiyor.

golf'de bagaj tartışmalarına variant son verecek,

golf'ün bagajı için "yer tasarruflu stepneli mi, normal stepneli mi 380 litre" tartışması son buluyor, stepnenin boyutunun önemli olmadığı bir devir başlıyor, konuyla ilgili görüştüğümüz yetkililer "mühim olan işlevi :), bu yüzden normal stepneyle bile 600 litrenin üstünde bir bagaj yaptık" dediler...

variant 600 litrenin üstündeki bagaj hacmiyle "bana bagaj lazım abi, onun için jetta aldım" zorunluluğuna da son veriyor, ismini vermek istemeyen yetkili "bagajsa bagaj" diyerek  son noktayı koydu... (magic haber ajansı gururla bildirir :p)

:000043-medium:

Ekli dosyayı görüntüle 4673
Kıymetli Üstadım;

Acar muhabir iş başında..

Yaktın bizi...

İşin garibi araştırmalarıım sonunda bu koda ait bir araç bulamadım...

Acaba Avrupa ve Türkiye'de aynı anda piyasaya sunulacak bir versiyonu olabilir mi?

Kıymetli Üstadım;

Acar muhabir iş başında..

Yaktın bizi...

İşin garibi araştırmalarıım sonunda bu koda ait bir araç bulamadım...

Acaba Avrupa ve Türkiye'de aynı anda piyasaya sunulacak bir versiyonu olabilir mi?
değerli kardeşim,

golf'ümü henüz almadan hatta almaya karar vermeden önce bu bagaj mevzusunda çıban başı olmuş yakıp yıkmıştım ortalığı, normal stepne ile 380 litre olduğunu iddia edip zinhar geri adım atmamıştım (hala da atmam) :)

şimdi bütün bunları bir yana bırakıp temiz kırmızı bir sayfa açıyorum: 600 litrelik bagaj hacmiyle stepnenin ne olduğunu önemsiz kılan bir kırmızı variant :)

:000180-medium:  sen asıl şunu söyle: ne zaman gelecek 2017 mayıs mı ?

golf_derivate_buehnenbilder_1920x1040_ret_variant.jpg

Golf Tutkunu Dostlar

Haberi ilk kez bizden duyacaksınız...

Golf Variant Türkiye'de...

Sipariş ekranı 21.07.2016 itibariyle henüz açıldı.. 

Büyük ailelerin gözü aydın.

Artık bagaj derdiyle başka araca yönelme mecburiyetimiz de ortadan kalkmış oldu.

Ohhhh miss.

:000125-medium:

Ve Jetta'nın sonu geldi . :) Çoğu insan Golf'ün bagajından dolayı Jetta veya Passat aldı. İşin aslı , Golf'e göre sadece genişlik sunan Passat'ın bir artısı kalmıyor. Dizel otomatik Passat Comfortline'a 127000 vereceğime , 100000'e Highline Golf Variant almak daha mantıklı geliyor bana.  

Golf Tutkunu Dostlar

Haberi ilk kez bizden duyacaksınız...

Golf Variant Türkiye'de...

Sipariş ekranı 21.07.2016 itibariyle henüz açıldı.. 

Büyük ailelerin gözü aydın.

Artık bagaj derdiyle başka araca yönelme mecburiyetimiz de ortadan kalkmış oldu.

Ohhhh miss.

:000125-medium:
haber için sağol değerli dostum, çok mutlu oldum :)

vw.com.tr de fiyat ve model bilgisine ulaşamadım,satış fiyatı belli olmuş mu acaba?

Son 1 haftadır Vw sitesinde araç oluşturucuda sorun yaşıyorum ve golf modeller kısmında 2.ci bi midline plus seçeneği çıkmıştı. Demekki variant güncellemesi yapılırken sitenin kafası karışmış olabilir. 

Şu an için maddi durumum müsait olmasada, variant haberine çok sevindim. İlerleyen zamanda alıncak araba belli oldu en azından :)

İkinci çocuktan sonra maalesef golf e sığmak mümkün olmuyordu.aracım yeni olmasına rağmen mecburen ben bu siparişi vereceğim büyük ihtimalle .fiyat nedir acaba bütçe ayarlaması yapmak mecbur.

İkinci çocuktan sonra maalesef golf e sığmak mümkün olmuyordu.aracım yeni olmasına rağmen mecburen ben bu siparişi vereceğim büyük ihtimalle .fiyat nedir acaba bütçe ayarlaması yapmak mecbur.
En büyük merak konusu bundan sonra listede hangi motor, donanım ve fiyattan geleceği.

vw.com.tr de fiyat ve model bilgisine ulaşamadım,satış fiyatı belli olmuş mu acaba?
Değerli Volkan Hocam;

Hatırlarsanız Allstar'ı da ilk burada duyurmuştuk ve biz duyurduktan bir hafta sonra listeye eklendi.

Yani... Vw gene yaptı yapacağını. Golfu takasa verdik küçük diye, şimdi bu çıktı karşımıza :)

Geri
Üst Alt