Golf tungsten gri gtecnıq koruma

driver_can

Paylaşımcı Üye

İsim
CAN
Geçen hafta yıllık izne çıktım bir hafta.Amacım hem biraz dinlenip İstanbul yakınlarında gezmek hemde 2 ay önce aldığım malzemelerle yine 11 mayısta trafiğe çıkardığım aracıma gtecnıq cyristal serum lıght ve üzerine exo v2 uygulaması yapmaktı.Öncelikle perşembe sabahı aracıma llumar kaput filmi uygulattım.Buda uzun zamandır aklımda olan bir eksiğimdi.Bu sabahta aracımı yıkadım demir tozu temizleyicisi uygulayıp duruladım.Üzerine bölgesel valet pro turuncu kil uygulayıp 1 kez ipa 2 kezde multı cleanser uygulayıp ilk aldığımda uyguladığım 3d nitro uygulamasının kalan etkilerini temizleyip korumasız bir yüzey elde ettim.Daha sonra da cyristal serum uygulayıp 6 saat otoparkta beklemeye alıp üzerine exo v2 uyguladım.Exo uygulama sebebim parlaklığı ve su iticiliği zirveye taşıyabilmek.2 ürün birbiriyle uyumlu bu yüzden tercih ettim.Sabaha kadar kürleşmesini bekleyeceğim.

image.jpeg

image.jpeg

image.png

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

• Beğen
Tepkiler: Elz
Hocam keşke polish yapsaydınız qtech daha iyi tutunurdu. Yinede elinize sağlık. Tüm ürünü yettirebildiniz mi?

Hocam keşke polish yapsaydınız qtech daha iyi tutunurdu. Yinede elinize sağlık. Tüm ürünü yettirebildiniz mi?
Aracım daha sıfır polisajlık bi durum görmedim alt zeminide gerekli ürünlerle temizledim.Evet ürün yetti jantlara da uyguladım cslyi çeyreği arttı.Exonunda yarısı kadarı duruyor.

Geri
Üst Alt