Medya Ekranında analog saat ekran koruyucu için veya bu görüntüyü kaldırmak için

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Medya Ekranında analog saat ekran koruyucu için veya bu görüntüyü kaldırmak için...

pgW32m.jpg

Medya cihazında" SETUP "tuşuna basarsanız çıkan menüdeki " Ekran " seçeneğine tıklayın.

Buradaki menüde en alttaki " Bekletme modunda saati göster" seçeneğinin yanındaki kutucuğa tıklayarak thick koyun.

Artık ekran kapalı veya aynı menüde en ustte göreceksiniz seçeneği aktive ederek sizin seçeceğiniz sürede ekran koruma devreye her girdiğinde saat görebilirsiniz.

l7WGNb.jpg

n7W6N0.jpg

AmkM80.jpg

Bu özelliği açmak tamam da bunu kim niye kapatır :) Bu saat arabanın havasını değiştiriyor tek başına.

yusuf dedi:
Bu özelliği açmak tamam da bunu kim niye kapatır :) Bu saat arabanın havasını değiştiriyor tek başına.
aynı düşüncedeyim  :D

ben saati göster dememe rağmen halen göremedim bekleme moduna geçmiyor ki. şarkı çalıyorsa sürekli o ekranda.

the_dr dedi:
ben saati göster dememe rağmen halen göremedim bekleme moduna geçmiyor ki. şarkı çalıyorsa sürekli o ekranda.
Bekleme modu değil hocam cihazı kapatınca ekrana geliyor saat ;)

konudan bağımsız bir sorum olacak arkadaşlar. bende siparişimi higline olarak vermiştim. aracın içindeki bu ışıklar benim araçtada default gelecek değil mi ? çok güzelmiş.  :)

jajaja dedi:
konudan bağımsız bir sorum olacak arkadaşlar. bende siparişimi higline olarak vermiştim. aracın içindeki bu ışıklar benim araçtada default gelecek değil mi ? çok güzelmiş.  :)
evet olacak, comfortline da bile var ki highline da illaki olur

o zaman sorun yok. böyle özellikleri gördükçe o kadar süre nasıl bekleyeceğim diye düşünüyorum hocam.  :mad:

golf tutkusu forumuna üye oldum, resmen golf tutkunu oldum, öncesinde sadece araç arıyordum. enteresan bi durum

jajaja dedi:
o zaman sorun yok. böyle özellikleri gördükçe o kadar süre nasıl bekleyeceğim diye düşünüyorum hocam.  :mad:

golf tutkusu forumuna üye oldum, resmen golf tutkunu oldum, öncesinde sadece araç arıyordum. enteresan bi durum
Önemli olan da bu hocam. Hep beraber yeni şeyler öğreniyor yeni dostluklar kazanıyoruz.

jajaja dedi:

Değerli Hocam;

Ne mutlu bizlere ki, sizde de hissettiğimiz tutkuyu uyandırabildiysek..

Değerli Hocalarim benden daha tecrübeli ve de daha fazla Golf'le vakit gecirdiklerinden dolayi aklimda birkac özellik vardi ama hepsi yazılmış

Keşke bu saati cihazı kapatmadanda ekran koruyucu kıvamında görebilsek. 

Geri
Üst Alt