Golf 7 aracımda fazla mtv gözüküyor

Hk80

Üye
İsim
Hüseyin
Arkadaşlar aracımı 28 mayıs da sıfır aldım,bu gün vergi ödemesi yapacaktım temmuz ayı için 498 tl çıkıyor fakat haziran ayı için bir vergi daha gözüküyor 498 tl ve ceza da yemiş 500 küsür olmuş sebebi nedir bunun ? Bayi ödememiş olabilir mi?

image.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Hk80 sorgulamanızda ödenmemiş görünüyor. çünkü ödeme yapıldığında anında sistemde görünür. aracı aldığınız bayi ile iletişime geçin. ödendi belgesini veya fotokopisini,resmini size göndersinler.

@Hk80 sorgulamanızda ödenmemiş görünüyor. çünkü ödeme yapıldığında anında sistemde görünür. aracı aldığınız bayi ile iletişime geçin. ödendi belgesini veya fotokopisini,resmini size göndersinler.
Tesekkürler bayi ile iletişime geçtim ilgileniyorlar,büyük ihtimal problem onlardan kaynaklı.

bazen unutuyorlarmış, cezasıyla öderler, siz sadece 2.taksiti ödeyin ;)

Arkadaşlar dekont gönderdi bayi,Şimdi ödediler problem çözüldü.sıfır araç alcak arkadaşlar buna dikkat edin.Mtv dekontunu mutlaka isteyin bana sonra verileceği söylendi unuttum gitti.Bayi ile çalışan müşavirlik firması parayı tutuyor büyük ihtimalle.

image.jpeg

Aynen Hocam geçmiş olsun. 1 Temmuz benim aracın tescil tarihi şimdi baktım ödenmemiş. Önceki aracımda da geç ödemişlerdi. 

@Hk80

arsen lüpen, yersen lüpen de yapıyor olabilirler. :)

herkes senin gibi dikkat etmeyebilir. sonradan karşına çıkana kadar.

Yaşasın 1.2 tsı

Ekonomik kullanım,biraz güç ve düşük mtv.

311 tl.

Ocak ayında sattığım 2012 golf6 nın mtv si 377 tl idi.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

Bende mayıs ayında aracımı aldığımda 2 hafta sonra yaptığım kontrolde halen ödenmemişti. ST yi aradığımda, mtv yi diğer satışlarınki ile birlikte toplu olarak ödüyoruz demişti. 1 hafta sonrasında tekrar baktım ödenmişti.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt