ACT Pasifik Mavi Highline.

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
@Skydancerbjk

Değerli Serkan Hocam;

Buraya da fotoğraflarınızı paylaşıyorum.

Bize aracı alış hikayenizi ve donanım özelliklerini paylaşır mısınız?

large.IMG-20160714-WA0004.jpg.f4422f35428a532bf568fd34e1dcf399.jpglarge.IMG-20160714-WA0005.jpg.0cdbb15ed82727ffed8a0c2f251121f3.jpg

Maşallah Serkan Hocam; güle güle güzel günlerde kullanın,

acilen bir ön panjur çıtası lazım bu güzelliğe :)

@Skydancerbjk

Hocam cok nazar degiyor bu renge ben tecrubeliyim sen sakinsan baskasi sakinmiyor artik bi sekilde onlem alin derim acizane onerim hayirli ugurlu olsun benim araca 4 ayda ufak tefek 4 nazarlik deydi onemli degil ama can skiyor

IQsmart cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ilhan

Nazar mıknatısı maşallah mübarek bu renk .. Nazar mıknatısı adeta..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow hocam teşekkür ederim ilginiz için... kusura bakmayın tatilde olduğum için sayfaya pek bakamıyorum :)   en başından başlarsak 1.5 dci clio araçımı sattıkdan sonra yıllık km ortalamam 10bini gemediği için benzinli araç tercih etmek istedim ve hep gördüğüm beğendiğim bir Golf'üm olmasına karar verdim .. açıkcası Golf hakkında hiç tecrübem yoktu ilk önce 1.2 tsi ile başladım araştırmaya sonra 1.4 125 hp ler daha bana göre hissettim ama biraz daha işin içine girince ve kullanıcı yorumlarını okuyunca 150 ACT motorun tam benlik olduğuna karar verdim.. gel gör ki fiyatlar yüksek ve bayilerin elinde ya çok fazla dolulukta yada en baz modelleri var .. ist altur bayide buldum bir araç hatta konusunu da açmiştim gece mavisi dopdolu bir araç R-line dış görünümüne kadar full yani ama araç temmuz'un ilk haftası gelecek dediler bende gittim kaporasını verdim o zaman ortalama 110 bin tl civarında fiyat cıkardılar ama net fiyat araç gelince belli olacak dediler eyvallah dedim (aracın bugün geldiğini söylediler) ... sonra arkadaşlar dostlar hatta buradaki kullanıcı arkadaşların yorumlarını da baz alınca rakamın cidden yüksek olduğunu farkettim başladım 2.el araştırmaya derken bu araç denk geldi plakasına kadar herşeyi içime sindi ...  Kocaeli-Darıca'dan 3500 km de kaput ve kapı eşiklerinde korumaları yapılmış  2.mtv ödenmiş ve ilave 2+2 garantisi uzatılmış bir şekilde aldım daha 1 hafta olmadı diyebilirim araç 06/04/2016 trafik çıkışlı .. araç da highline donanımına ilave olarak metalik renk ve sanruf var ... bunlar da bana yeter zaten :)  yakıt ve performans bilgilerini biraz daha tecrübe kazandıktan sonra paylaşıcam...

@magic teşekkür ederim hocam .. şuan tatildeyim istanbula dönünce ufak ufak @EMRAH ATTS hocamın da bilgi birikimlerinden faydalanarak en iyi yakışanlarını yapmaya çalışıcam  :)  

@ilhan aynen hocam dediğiniz gibi çok nazar ve dikkat çekiyor bunu aracı aldığım arkadaş da söylemişti zaten devrini aldıktan sonra kurbanımızı kestik elimden geldiğince tedbirini almaya çalışıyorum artık takdir Allah'ın .. Rabbim herkeze aracını güle güle kullanmayı nasip etsin ...

ön pajur çıtası için daha önce aldığınız güvenilir bir satıcı için link gönderebilirmisiniz ?

ön pajur çıtası için daha önce aldığınız güvenilir bir satıcı için link gönderebilirmisiniz ?
Değerli Hocam, sitemiz MARKADAN.com alışveriş sitesi ile anlaşmalıdır. Satıcıya özel mesaj ile ulaşıp belirtirseniz indirim de yapacaktır. 

Highline için olanı

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vw-golf-7-highline-on-panjur-2012-sonrasi-2-prc-223608012

Comfortline için olanı

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/vw-golf-7-comfortline-on-panjur-2012-sonrasi-2-p-214201212

Bunlarda kendi sitelerinin linkileri

highline

http://www.markadan.com.tr/7579082-vw-golf-7-highline-on-panjur-2012-sonrasi-2-parca-paslanmaz-celik

Comfortline

http://www.markadan.com.tr/7578081-vw-golf-7-comfortline-on-panjur-2012-sonrasi-2-parca-paslanmaz-celik

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn

Merhaba,

Benim araç Midline plus hangisini almam gerekiyor ?

Geri
Üst Alt