Teslim edilecek aracım hakkında

@silvershadow Sayın Murat hocam aracım yarın veya salı gemiden iniyor sizce piyasalar ne olur, ben aldıktan sonra yükselir mi yada almadan yansıtırlar mı ? Tecrübelerinize ve deneyimlerinize dayanarak soruyorum. Hazırda altımdaki aracı satıyorum kaporasını aldım fakat alacak olan arkadaşa çarşamba gününe kadar beni beklemesini söyledim çünkü kurda köklü bir değişiklik olup fiyatlara yansırsa aylardır beklediğim golfumu almama durumundayım.
Değerli Hocam;

Kıymetli Üstadlarım yanıt vermişler zaten ve her ikisinin de finans merkezlerinde ve bu işlerin kalbinin attığı yerlerde bulunduklarını ekleyeyim.

Büyük bir sürpriz yapmayacak gibi görünüyor Euro. 

Ola ki artsa bile vazgeçmeyin.. Ani bir zamma  kızıp, sipariş Golf'ünü satın almaktan vazgeçip başka bir araç alan ve vazgeçip aldığı araçta mutlu olamayıp bir yıla kalmadan zararına elindekini satan.. ilk fırsatta almış olsaydı alacağı fiyatın on bin lira fazlasına Golf aldı bir dost. Unutmayın zam geldikçe ikinci el değeri de yükselmekte buna paralel olarak.

@silvershadowSevgili Murat hocam öyle bir yazı yazmışsınız ki içimi okumuş gibisiniz. Şuan Ford focus titanium ve yeni astra fiyat araştırması yapıyordum  :000042-medium:  Sizin ve gönlümün sesini dinleyip golfu fiyat artışı olsa dahi alacağım teşekkür ederim

@silvershadowSevgili Murat hocam öyle bir yazı yazmışsınız ki içimi okumuş gibisiniz. Şuan Ford focus titanium ve yeni astra fiyat araştırması yapıyordum  :000042-medium:  Sizin ve gönlümün sesini dinleyip golfu fiyat artışı olsa dahi alacağım teşekkür ederim
:000073-medium:  Sizinle aracınızı aldıktan bir kaç hafta sonra tekrar görüşürüz..

Kendine yapılan iltifat ve fiyatı ne kadar hak ettiğini göreceğinize eminim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt