Golf 8 CMS 1129 jant öneri

mstklc

Yeni Üye
İsim
mesut kılıç
Araç
2023 golf 8
Arkadaslar merhaba 2023 life reflex gumus aracim var 16 orj jant var. Ben 17 r line janta gecmek istiyorum ancak cms 1129 black diamond jantida cok begendim acaba araca yakisirmi sizin fikirlerinizi almak istiyorum. 16 dan 17 ye gecmeye deger mi

Ekli dosyalar

• IMG_9987.jpeg
    IMG_9987.jpeg
    83.2 KB · Görüntüleme: 21

Arceo Marseille janta çok benzettim. Yeni yeni popüler olmaya başladı. Ankarada caddeci gençlerin ilk seçeneği bu oluyor gözede hoş duruyor fiyatları yakınsa bu modeli tavsiye ederim

4 tanesini 15 bine verecek cms marka

Aracınızı bir paket adı altında konfigüre etmeyip kendinize has bir fizikte sürmek isterseniz geçilebilir... Golf'de orjinal görüntü haricine çıkmayı şahsen sevmem ama Leon'da Aero tampon ve difüzör olmadan binilmez gibi :) :)

Aracınızı bir paket adı altında konfigüre etmeyip kendinize has bir fizikte sürmek isterseniz geçilebilir... Golf'de orjinal görüntü haricine çıkmayı şahsen sevmem ama Leon'da Aero tampon ve difüzör olmadan binilmez gibi :) :)
Evet haklisiniz bende katlanir ayna yaptim orjinal servisten aldim. İq led stop ve r line difuzor yapacagim. mecburen jantlarida 17 yapmam gerekecek bu gidisle 😀

Hayırlı olsun, aynı fiyata oem 18 ya da 17 inç Bergamo jant bakabilirsiniz. Geçmeye değer denilecek bir parça

Ayrıca bu jantın gri araçta daha da kendini gösterdiğini fark ettim.

https://jantcity.com/18′-5x112-golf-8-r-line-jant-modeli/ 18 inç

https://www.sahibinden.com/ilan/yed...t-skoda-uyumlu-bergamo-janti-1118934168/detay 17 inç

Evet haklisiniz bende katlanir ayna yaptim orjinal servisten aldim. İq led stop ve r line difuzor yapacagim. mecburen jantlarida 17 yapmam gerekecek bu gidisle 😀

Arkadaslar merhaba 2023 life reflex gumus aracim var 16 orj jant var. Ben 17 r line janta gecmek istiyorum ancak cms 1129 black diamond jantida cok begendim acaba araca yakisirmi sizin fikirlerinizi almak istiyorum. 16 dan 17 ye gecmeye deger mi
Geçmişken 18 daha makul. 17 alacak olsam da oem dışına çıkmazdım zaten 17 pek kendini gösteremiyor. 18 msw markalar hafifliğinden bu ara favorim yayla beraber gayet guzel spor hava katıyor. Benim için jantta hafiflik dijon takınca daha da önemli hale geldi araç bildiğin hantallaştı, geri 16’ hitaya döndüm + primacy4 mis oldu.Hafif ve kaliteli jant candır.

Arceo Marseille janta çok benzettim. Yeni yeni popüler olmaya başladı. Ankarada caddeci gençlerin ilk seçeneği bu oluyor gözede hoş duruyor fiyatları yakınsa bu modeli tavsiye ederim
Ah Ankara caddeleri Benim gencligimde tunali hilmi vardi simdi bahcelievler

MSW 18 jant alınabilir

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-05-07 111153.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-07 111153.png
    275.7 KB · Görüntüleme: 3
Biraz oem olsun biraz görüntü olsun derseniz kaliteli bi yan sanayi proteria jant öneririm golf 8 de gayet şık duruyor...kendi aracımda eibach 45mm yaylar ile 18" siyah proteria kullandım araç reflex gümüş...

Ekli dosyalar

• IMG_0551.jpeg
    IMG_0551.jpeg
    149.8 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Üst Alt