Golf 7.5 gaz pedalında titreşim sorunsalı

Yavuzcan24

Yeni Üye
İsim
Yavuz
Herkese iyi forumlar,
2017 model manuel 64.000kmdeki aracımın son zamanlarda gaz pedalında titreşim hissediyorum araçta 19 jant var neyden dolayı olabilir? Katalizatör iptali yaptıktan sonra dikkatimi çekti ondan dolayı olabilir mi

Herkese iyi forumlar,
2017 model manuel 64.000kmdeki aracımın son zamanlarda gaz pedalında titreşim hissediyorum araçta 19 jant var neyden dolayı olabilir? Katalizatör iptali yaptıktan sonra dikkatimi çekti ondan dolayı olabilir mi
bende de ara gaz diye tabir edilen olayı yaparken oluyo, debriyaja tam basıp gaz verince pedal bişeye sürtüyomuş gibi oluyor

Upvote 0
Herkese iyi forumlar,
Merhaba, sizin sorununuz dışında bir sorum olacak. 19" janttan memnun musunuz? bende düşünüyorum da aracım 2013 model Golf Highline.

Upvote 0
Merhaba, sizin sorununuz dışında bir sorum olacak. 19" janttan memnun musunuz? bende düşünüyorum da aracım 2013 model Golf Highline.
Hocam yaşadığınız yere bağlı konfor kaybı oluyor ama estetik olarakta çok güzel durduğu için taktırdım. Ama şuan takacak olsam 18 düşünürdüm

Upvote 0

Geri
Üst Alt