Golf 8 2021 Rline gizli özellikleri neler

Abdullahdd

Yeni Üye
İsim
Abdullah
Araç
Gokf 8 Rline
Merhaba,

Yapılabilen veya açtırabildiğiniz gizli özellikler nelerdir? Mk7 lerde birçok şey var fakat mk8lerde çok birşey göremiyorum?

Merhaba,

Yapılabilen veya açtırabildiğiniz gizli özellikler nelerdir? Mk7 lerde birçok şey var fakat mk8lerde çok birşey göremiyorum?
en güzel özellikler kadranda oluyor, kadrana 2 3 tane daha tema geliyor, tork, basınç, g göstergesi gibi izlenceler gelebiliyor, 320 kadran
Keyless varsa uzaklaşınca otomatik kilitlenme falan açılıyor
Kilitlerken korna sesi yapılabilir
ambiyans rengi 30 tane kodlanabilir, 10 dan 30 a çıkartılabilir
mqb evo platformunda eskisi kadar serbest kodlamaya izin vermiyor, basic işlemlere izin veriyor, örenğin ters stop sinyal kodlaması gibi şeyler yapılamıyor.
Cihazınız varsa kodlar konusunda yardımcı olurum

en güzel özellikler kadranda oluyor, kadrana 2 3 tane daha tema geliyor, tork, basınç, g göstergesi gibi izlenceler gelebiliyor, 320 kadran
mqb evo platformunda eskisi kadar serbest kodlamaya izin vermiyor, basic işlemlere izin veriyor, örenğin ters stop sinyal kodlaması gibi şeyler yapılamıyor.
kadranlarım full açık tork, basınç, g ve 320 yok
rline olduğu için keyless mevcut kilitlerken korna sesi hoş bulmuyorum
ambiyans rengide 30lu şuanda kendisinden
o zaman çok birşey yok bunlarda

Son düzenleme:
kadranlarım full açık tork, basınç, g ve 320 yok
rline olduğu için keyless mevcut kilitlerken korna sesi hoş bulmuyorum
ambiyans rengide 30lu şuanda kendisinden
o zaman çok birşey yok bunlarda
Pek bişey olmuyor aynen, lane assist sisteminiz varsa şeridi ortalayacak şekilde kodlanabilir ayrıca çok fazla da bir şey yok.

Daha önceden sizin özellikler açılmış zaten, 320 kadran ve g, tork bunlar sadece R veya GTD-GTI da fabrikasyon aktif geliyor

Ancak aracınızda lane assist veya IQ Light varsa ön camda kamera olur ve bu kameraya SWAP yazılım -yani mevcuttaki tüm özelliklerini aktif eden bir aktivasyon kodu gibi düşünebilirsiniz- yapılırsa tabela okuma, travel assist, otomatik uzun far gibi özellikler aktif ediliebilir ancak çok maliyetli işlemler ve herkes bu yetkiye sahip değil, 3-5 kişi var bunu yapabilen.

Selamlar Can, bana uzaklaşınca kapıların kilitlenmesi ile ilgili kodu paylaşabilir misin? Ben yaptım ama çalışmadı, eksik bir şeyler mi var kontrol etmiş olurum.

Selamlar Can, bana uzaklaşınca kapıların kilitlenmesi ile ilgili kodu paylaşabilir misin? Ben yaptım ama çalışmadı, eksik bir şeyler mi var kontrol etmiş olurum.
Selamlar, forumlarda da takip ettiğim kadarıyla bazı araçlarda bu özellik çalışmamış, söylediklerine göre menüye düşüyor ancak çalışmıyor tarzı yorumlar söyleniyordu, bir kontrol edin belki sizde çalışır.

Benim aracımda da ayna indirme menüye geldi ama çalışmadı mesela.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-04-27 095628.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-27 095628.png
    20.1 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran görüntüsü 2024-04-27 095723.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-27 095723.png
    123.3 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Üst Alt