Araç içi el süpürgesi tavsiyesi

Bende Dyson kullandım bır kaç kere ama normal ev supurgesı gıbı deyıl bence
V15 aldım hocam ben. Robot süpürge+normal süpürge sonrası bile odada bir sürü toz çekti. Sizin kullandığınız hangi modeli idi?
Özellikle koltuk başlığı ile arabada halıyı koltuğu süpürünce kumaşlar kendi rengine döndü dedim

Evet çok güzel bir süpürge koktukları halıları güzel süpüruyor en ufak tozu bile gosterıyor
ama araba da paspasları kablolu ev süpürgesi gıbı supurmuyor benim görüşüm bu
Bendeki bu Dyson V15 detect absolute

@metinkar hocam, aslında benim kapalı garajım var, evde ki süpürgeyi yenileyince eskisini garaja indirdim, çok iyi iş görüyor ama şöyle bir sorun var garaja girince aracı sağa sıfırlıyorum mecburen ve sadece sol kapılar açılılabiliyor, onlarda tam açılmıyor. Daha pratik bir çözüm olur diye küçük bir süpürge almayı düşünüyorum.
Tek derdin bu olsun 😁

Evet çok güzel bir süpürge koktukları halıları güzel süpüruyor en ufak tozu bile gosterıyor
ama araba da paspasları kablolu ev süpürgesi gıbı supurmuyor benim görüşüm bu
Bendeki bu Dyson V15 detect absolute
Bendeki de v15 submarine. Çekim güçleri aynı uç çeşitleri farklı sadece sizdekiyle. Piyasadaki en güncel model. İlk kez sizden duydum Dyson'ların çekiş gücünün düşük kaldığını :) kıyasladığınız ev süpürgesi çok ütopik bir makine olmalı.

en iyisi şu değil mi arkadaşlar, 20m lik bir uzatma üçlü fiş alın evdeki kuvvetli ucu fırçalı yada ince ucu takın süpürgeye onunla aracınızı temizleseniz daha kolay daha detaylı ve daha temiz olmaz mı? bende işyerindeki otoparkta ev tipi süpürgeyi kullanıyorum. ufak tefek de olsa arabanın bagajınızı doldurmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Bendeki de v15 submarine. Çekim güçleri aynı uç çeşitleri farklı sadece sizdekiyle. Piyasadaki en güncel model. İlk kez sizden duydum Dyson'ların çekiş gücünün düşük kaldığını :) kıyasladığınız ev süpürgesi çok ütopik bir makine olmalı.
Ben sahsı tercubemi ve deneyimimi paylastım
Dyson degılde ne olursa olsun arac için normal ev supurgesınden daha ıyısı yoktur
Ozellikle taban ve paspas temızlıgınde

Ben sahsı tercubemi ve deneyimimi paylastım
Dyson degılde ne olursa olsun arac için normal ev supurgesınden daha ıyısı yoktur
Ozellikle taban ve paspas temızlıgınde
Doğrudur hocam tabii, herkesin kendi görüşü :)
Philips marathon ile kıyaslayarak söyledim ben de. Temizlikte kullanılan uç da etkiliyor. Parke temizlik ucuyla süpürmeyle halıya özel uçla süpürme bile çok fark ettiriyor. Elektrik imkanı olsa Dyson da almazdım gibi :D ama şu an iyiki almışım diyorum elektrik imkanı olmadan yaptığı temizlik sayesinde. Bunun Eco modunun bile temizliği yanında normal şarjlı araç süpürgesi falan mukayese bile edilmezmiş. Bunda da black decker araç süpürgesi ile kıyaslayarak söylüyorum, piranha vs gibi markalarınki daha da zayıftır muhtemelen

Benim sorunum garajın genişliğinden kaynaklı (sadece sol taraftaki kapılarının kısmi açılabilmesi) klasik süpürge ile araç içini tam alamamam. Aracın sağına kablolu süpürge ile girilmiyor. O yüzden daha küçük şarjlı bir süpürge alma düşüncem oluştu. Ama şahsi düşüncem Oktay beyin dediği gibi şarjlı süpürgelerin kablolu süpürgelerin performansını vermediği kanaatindeyim, Dyson kablosuz şarjlı süpürge kullanmadım hiç ( Evde kullanılan süpürge Dyson kablolu olanlardan) belki performansı iyidir bilemiyorum. Sonuç olarak karmaşaya sebebiyet verdiğim için kusura bakmayın,@gkhnclk dediği gibi tek derdimiz bu olsun 😊 çok önemli değil bir şekilde temizlenir.

Ben aracım için bu çakmaklık girişli ürünü almıştım, mangal tutuşturmak için üflüyor, araç içi temizlemek için ise çekiyor.

• Beğen
Tepkiler: RKR
Benim sorunum garajın genişliğinden kaynaklı (sadece sol taraftaki kapılarının kısmi açılabilmesi) klasik süpürge ile araç içini tam alamamam. Aracın sağına kablolu süpürge ile girilmiyor. O yüzden daha küçük şarjlı bir süpürge alma düşüncem oluştu. Ama şahsi düşüncem Oktay beyin dediği gibi şarjlı süpürgelerin kablolu süpürgelerin performansını vermediği kanaatindeyim, Dyson kablosuz şarjlı süpürge kullanmadım hiç ( Evde kullanılan süpürge Dyson kablolu olanlardan) belki performansı iyidir bilemiyorum. Sonuç olarak karmaşaya sebebiyet verdiğim için kusura bakmayın,@gkhnclk dediği gibi tek derdimiz bu olsun 😊 çok önemli değil bir şekilde temizlenir.
Yok estağfurullah, forum ortamı istişare ortamı :) @Oktay_b8_gte hocamla fikir alışverişi yapmış olduk :) maksat dostane bir ortamda sorunlara çözüm bulabilmek, sohbet etmek.

Kablolu süpürge ile süpürülecekse bile ucun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Elinizdeki makinenin koltuk süpürmeye özel ucu varsa onu tedarik edebilirsiniz, bende kablolu süpürgede böyle uç yok diye fayda alamadım dedim, uç olsa belki tam tersini diyecektim :)

Değişik bir fikir olacak, zahmetli olacak belki ama camları açıp fiş kablosunu ordan çıkartıp süpürgeyi araç içine koyduktan sonra süpürmeyi deneyebilirsiniz, bagaja koyup kol dayama içinden hortumu uzatarak da deneyebilirsiniz (en azından arka tarafı süpürmeye yetebilir). Dar alan için belki daha farklı fikir çıkacaktır.

• Beğen
Tepkiler: RKR

Geri
Üst Alt