Golf 7 2015 J far

Onurbora

Yeni Üye
İsim
Onur
Araç
Golf 7
Merhaba arkadaşlar aracımda satın aldığımda J farlar mevcut, sis farlarını yaktığımda J ledler sarıya dönüyor. Bu normal bir durum mu. Bu halde muayeneden geçer mi geçmezse nasıl bir kodlama yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
(Kodlama yapmayı yeni öğreniyorum (hiç yapmadım)

Merhaba arkadaşlar aracımda satın aldığımda J farlar mevcut, sis farlarını yaktığımda J ledler sarıya dönüyor. Bu normal bir durum mu. Bu halde muayeneden geçer mi geçmezse nasıl bir kodlama yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
(Kodlama yapmayı yeni öğreniyorum (hiç yapmadım)
Önceki sahibi tam piyasacı bir tipmiş anlaşılan.
Normal bir durum değil beyaz yanması gerekiyor.

Muayene olayı muamma denemeden bilinmez geçip geçmeyeceği...
Kodlama ile düzelir elbette ancak hangi kanallar vasıtasıyla yapılmıştır bulmak uzmanlık ister sanırım. Çünkü daha önce forumda böyle bir hazır kodlama gördüğümü hatırlamıyorum.
Profesyonel yardım gerekecektir size.

Bilen üyelerimiz olabilir gördüklerinde yazacaklardır.

Önceki sahibi tam piyasacı bir tipmiş anlaşılan.
Normal bir durum değil beyaz yanması gerekiyor.

Muayene olayı muamma denemeden bilinmez geçip geçmeyeceği...
Kodlama ile düzelir elbette ancak hangi kanallar vasıtasıyla yapılmıştır bulmak uzmanlık ister sanırım. Çünkü daha önce forumda böyle bir hazır kodlama gördüğümü hatırlamıyorum.
Profesyonel yardım gerekecektir size.

Bilen üyelerimiz olabilir gördüklerinde yazacaklardır.
Cevabın için teşekkür ederim

Muhtemelen sinyal lambalarının kanallarına sis farı kodlaması yapılmış. Bu yüzden sis farını çalıştığı zaman sinyal lambalarınız yanıyor. Vagcom kablonuz varsa @ekoman245 hocam size ücretsiz uzaktan bağlantı ile yardımcı olabileceğini yazmış

@ekoman245
Ne guzel sana ucretsız kapatacagını soyledı
Bu senın yapabılecegın bır durum deyil ya
Herhangı bır Vagcom cuya git en az 500 ytl ni alır
Birşey demedim ki niye kızıyorsun. ekoman245 in konumu tekirdağ görünüyor gidebilme ihtimalim yok ondan dolayı öğrenirsem daha iyi olur dedim

Geri
Üst Alt