Anahtarsız Kapı Kilitleme

uurcan

Yeni Üye
İsim
Uğurcan
Herkese merhaba, 2023 model life pakette araca yaklaşınca kapılar kendiliğinden açılıyor ancak uzaklaşınca kapılar kendiliğinden kilitlenmiyor. Bunun herhangi bir ayarı var mıdır?
Teşekkürler.

Kapı koluna/sensörüne dokunmak veya çekmek gerekiyor diye biliyorum. Yoksa kiliti açıp hatta kapıyı da açıp buyrun diyecek hali yok.;) Bir de araca her defa yaklaştığınızda kilitlerin açılması güvenlik açısından iyi olmaz.

Upvote 0
Kapı koluna/sensörüne dokunmak veya çekmek gerekiyor diye biliyorum. Yoksa kiliti açıp hatta kapıyı da açıp buyrun diyecek hali yok.;) Bir de araca her defa yaklaştığınızda kilitlerin açılması güvenlik açısından iyi olmaz.
Kapı koluna dokununca veya çekince kilitleme yapmıyor. Menüden araç ayarlarına da baktım ancak herhangi bir kilitleme ayarı göremedim. Şu an araca yaklaşınca kapılar açılıyor ancak kapanmıyor. Enteresan bir durum.

Upvote 0
Ben ters anlamışım, özür. :(
Uzaklaşınca kendiliğinden kapansın diye ayrı bir kodlama olabilir. Kodlayan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Upvote 0
Metin abi kodlama ile yaptırmıştı. Gördüğünde bilgi verecektir.

Upvote 0
Bilgilendirme için teşekkürler.
Açıkçası biraz saçma geldi kapıların kendiliğinden açılıp kapanmaması. Hani madem açılıyor kapansaydı da veya hiç koymasalarmış bu özelliği.

Upvote 0
Ben 2022 Caddy aracın birine uzaklaşınca kilitle kodlamasını yapmıştım şimdi kodlar aklımda değil. Eğer 09 Modülün Adaptasyon kodlarını code takları arasına ekleyip buraya veya mesaj ile iletirseniz kodları bulup gösterebilirim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt