Golf 7'de Ambiyans aydınlatma

silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
Golf 7'de Midline Plus, Bluemotion, Allstar donanım seviyelerinde bulunmayan ve ışık şiddeti ayarlanabilen sürücü ve ön yolcu koltuğu kapılarındaki led ışıklı şerit, kapı açma kollarının iç kısmında, ayak kısmında ve torpido gözü içerisindeki aydınlatmalardır.

Direksiyon ve diğer kontrol tuşlarının beyaz aydınlatmalarıyla birlikte hoş bir ambiyans oluşturmaktadır.

5VvVyl.jpg

GzJz5Z.jpg

Golf GTI ve R ile R400 serisinde bunlara ek olarak; göstergelerde,  kapı marşpiyellerindeki metal plakalarda da kapı içi şeritlerinde olduğu gibi  GTI'da kırmızı, Golf R'da koyu mavi, R400'de sarıdır.

Golf R gösterge grubu

2015_volkswagen_golf_r_48_1920x1080.jpg

İleriki tarihlerde üretimine karar verilen ancak şimdilik Konsept haldeki R Touch'ta bu renk değiştirilebilmektedir.

9L7LYO.jpg
6n1nMk.jpg

Sonradan kit olarak alınarak montajı mümkündür.

Vitesin önündeki Çekmece'de olan ışık bende yok :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yanılmıyorsam orada ki ışık bende de yok. Bir yerden oraya yansımış olabilir mi?
Hocam en alttaki videoya bakarmışsın ejderha Alev'i gibi :) acaba USB ışık özelliği olan şeylerden mi koymuş

Sent from my iPad using Tapatalk

Hocam en alttaki videoya bakarmışsın ejderha Alev'i gibi :) acaba USB ışık özelliği olan şeylerden mi koymuş

Sent from my iPad using Tapatalk
Onu izlememiştim.

Onlardan taksa menüden ayarlaması için baya uğraşması lazım diye düşünüyorum. Çünkü kapı ambiyansı vs değil sadece oranın ışığını ayarlıyor menüden sanırsam. Bence orjinal bu aydınlatma. 

Ben aracı teslim aldığım ilk günü akşamı enteresan bişey ile karşılaştım. Ön kapılardaki uzun çizgi led'lerden şöför kapısındaki mavi, yolcu kapısındaki beyaz yanıyordu :)  20160603_210039.jpg20160603_210035.jpg

@Zafer

Hocam sol taraf RLine sağ taraf Highline olmuş [emoji1]

Servise başvurun değiştirirler. Benim sol ambiyans bozulmuştu 10 dk da hallettiler.

Ertesi gün gittim zaten hemen ama 3 saat bekledim. Mavi led olan tarafın dekor çıtası da beyaz idi. Onuda değiştirdiler. Orjinali siyah.

Hatta o zaman mavi olandan varsa elinizde diğer kapıyıda mavi yapalım demiştim :)

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba ben ayak aydinlatma montajimda defalarca ugrasmama ragmen bir turlu yakmayi basaramadim teyp menusunde ayak bolumu isik siddeti cikti ama isiklar yanmiyor bir fikriniz varmi acaba tskler simdiden

Merhaba ben ayak aydinlatma montajimda defalarca ugrasmama ragmen bir turlu yakmayi basaramadim teyp menusunde ayak bolumu isik siddeti cikti ama isiklar yanmiyor bir fikriniz varmi acaba tskler simdiden

Ben apo ustaya taktirmistim. Nasıl yaptı bilmiyorum ama güzel çalışıyor.

Sanirim ben kodlamayi tam yapamadim bcm de hata oldugunu dusunmuyorum kac defa kontrol ettim

Merhaba ben ayak aydinlatma montajimda defalarca ugrasmama ragmen bir turlu yakmayi basaramadim teyp menusunde ayak bolumu isik siddeti cikti ama isiklar yanmiyor bir fikriniz varmi acaba tskler simdiden Sent from my iPhone using Tapatalk
Orijinal yerine mi taktınız ? Kodlama yaptınız mı ?

Geri
Üst Alt